Çözüldü Steam'den alınan FH4 Ultimate Xbox Series S'te oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jack_Daw

Hectopat
Sorum şu; Xbox SS almayı düşünüyorum. Game Pass alacağım fakat Forza Horizon 4'te Ultimate paket kullanmak istiyorum, Xbox mağazasında bayağı pahalı fiyatı. Steam'den alırsam Ultimate paketini Xbox'da oynayabilir miyim?

Tarayıcı üzerinden GeForce NOW ile oynanabilir ( iyi bir internet lazım ) ayrıca Edge tarayıcı yüklü olmalı.( ayrıyeten şu anda Microsoft'un buna izin veriyor oluşu gelecekte de mümkün olacağı anlamına gelmiyor )

Son düzenleme:
@HACIDANİKİNCİEL, dediğiniz de ayrı bir para hocam.

Tarayıcı üzerinden GeForce NOW ile oynanabilir ( iyi bir internet lazım ) ayrıca Edge tarayıcı yüklü olmalı.( ayrıyeten şu anda Microsoft'un buna izin veriyor oluşu gelecekte de mümkün olacağı anlamına gelmiyor )
Geforcenowda forza horizon 4 yok başka oyunlar oynarım idareten diye aldım fakat internetim yetmedi 3 aylık hesap almıştım daha 2.5 ayı var elimde kaldı satın alanda yok 😕

GeForce NOW'da Forza Horizon 4 yok başka oyunlar oynarım idareten diye aldım fakat internetim yetmedi 3 aylık hesap almıştım daha 2.5 ayı var elimde kaldı satın alanda yok 😕

Hocam neden önce ücretsiz versiyonu denemediniz, amacı internet yeterli mi diye bakmak zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı