Steam'den alınan oyun anında iade olur mu?

leeEVERETT

Decapat
Makaleler
1
Steam cüzdan üzerinden Don't Starve aldım bugün 21.30'da. Yüklemedim oynamadım ve sonradan gereksiz olduğunu düşündüm. Şu an iade etme hakkına sahibim iade talebi yapsam anında Steam cüzdana gelir mi? Bir de Technopat'ta çekiliş yapmak istiyorum da Steam'de bazı oyunlar var burada onun çekilişini yapanı görmüştüm. Oyunu alıyorsun 1 tane sana geliyor 1 tane de envantere gidiyor birine atabilmen için o tür oyunları nasıl bulurum? Birkaç tanesini yazar mısınız?

Anında cüzdanına gelmez para genellikle 24 saat sonra veriyor. Fakat bazı durumlarda biraz daha uzun sürebiliyor. Ama genellikle 24 saat içinde cüzdanında oluyor para.

Steam cüzdan üzerinden Don't Starve aldım bugün 21.30'da. Yüklemedim oynamadım ve sonradan gereksiz olduğunu düşündüm. Şu an iade etme hakkına sahibim iade talebi yapsam anında Steam cüzdana gelir mi? Bir de Technopat'ta çekiliş yapmak istiyorum da Steam'de bazı oyunlar var burada onun çekilişini yapanı görmüştüm. Oyunu alıyorsun 1 tane sana geliyor 1 tane de envantere gidiyor birine atabilmen için o tür oyunları nasıl bulurum? Birkaç tanesini yazar mısınız?
Don't Starve Together alabilirsin.

İade steam cüzdana yapılacaksa 24 saat içinde gelir eğer banka kartına veya kredi kartına yapılacaksa bankaya göre değişir

Değişiyor benim banka kartıma 1 gün içerisinde geldiğide oluyor 3 gün içerisindede.

Yeni konular

Geri
Yukarı