Çözüldü Steam'den alınan oyunu modlayıp oynarsanız oynama saatine yansır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

663803

Kilopat
Yakın zamanda Steam'den Grand Theft Auto: The Trilogy paketini satın alacağım. GTA 3, Vice City ve San Andreas'ı Türkçe yama ile oynayacağım ama sanırım Rockstar Games Türkçe yama ve Türkçe font kullanılmasına izin vermiyor. Türkçe yama sitelerinin yorumlarında Steam'de Türkçe yama ve Türkçe fontun çalışmadığını yazdıklarını gördüm.

Bu yüzden Steam'den oyunu indirip, klasörün adını değiştirip, üzerinde birkaç değişiklik yapıp Türkçe yamasını yükledikten sonra, Steam oyunumu algılayıp saatimi sayar mı? İnceleme için saymasını istiyorum da.

Kısa ve öz şekilde sormam gerekirse Steam üzerinde GTA 3, Vice City, San Andreas ve 4 için Türkçe yama ve Türkçe font kursam oyun çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam ben konuda biraz karmaşık yazmışım da ben size direkt şöyle sorsam:
Mesela ben Steam üzerinden GTA San Andreas oynayacağım. İndirdim, kurdum. Sonra Türkçe yama ve fontu için gereken txt dosyalarını yükledikten sonra oyun açılır mı? Steam herhangi bir hata verir mi? Ekstra bir şey yapmam gerekir mi?

Bazı Türkçe yamalar Steam versiyonunda çalışmıyor. Oyunu downgrade etmen lazım.

Lakin downgrade ettikten sonra da Steam'de oynama saatine yansımıyor çünkü Exe'sini değiştiriyoruz.

Downgrade etmeden oynamayı düşünme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
Mesela ben steam üzerinden GTA San Andreas oynayacağım. İndirdim, kurdum. Sonra Türkçe yama ve fontu için gereken txt dosyalarını yükledikten sonra oyun açılır mı? Steam herhangi bir hata verir mi? Ekstra bir şey yapmam gerekir mi?

Mesela ben Steam üzerinden GTA San Andreas oynayacağım. İndirdim, kurdum. Sonra Türkçe yama ve fontu için gereken txt dosyalarını yükledikten sonra oyun açılır mı? Steam herhangi bir hata verir mi? Ekstra bir şey yapmam gerekir mi?

Ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Eğer herhangi bir hata alırsanız. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula seçeneği ile düzeltebilirsiniz. Ama bir şey olacağını düşünmüyorum.

Lakin downgrade ettikten sonra da Steam'de oynama saatine yansımıyor çünkü Exe'sini değiştiriyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Hocam şu an Steam'de bulunan GTA San Andreas sürümü bu 2 yama ile uyumlu mu peki?
GTATR ve 2020 Türkçe Yama

Oyunu hikayesini bitirene kadar Türkçe yama ile ve downgrade etmeden oynamayı düşünüyorum. Bu yamalar sıkıntı çıkarır mı Steam versiyonu için?

Hocam şu an Steam'de bulunan GTA San Andreas sürümü bu 2 yama ile uyumlu mu peki?
GTATR ve 2020 Türkçe Yama

Oyunu hikayesini bitirene kadar Türkçe yama ile ve downgrade etmeden oynamayı düşünüyorum. Bu yamalar sıkıntı çıkarır mı Steam versiyonu için?

Emin değilim tam olarak. Lakin şunu kullanabilirsin bence. Gtabullet'in çevirisi iyidir.
Az önce Steam GTA SA'mda denedim ve sorun çıkmadı.

Emin değilim tam olarak. Lakin şunu kullanabilirsin bence. Gtabullet'in çevirisi iyidir.
Az önce Steam GTA SA'mda denedim ve sorun çıkmadı.

Çok teşekkür ederim ama GTATR sitesi de zaten gta.bullet'in Türkçe yamasını kullanıyor. İkisi arasında bir fark mı var yoksa ikisi de aynı çeviriyi mi kullanıyor?

Çok teşekkür ederim ama GTATR sitesi de zaten GTA. Bullet'in Türkçe yamasını kullanıyor. İkisi arasında bir fark mı var yoksa ikisi de aynı çeviriyi mi kullanıyor?

Fark yoktur hocam, lakin kurulum programları farklı. Ben attığımı denedim ve çalıştı.

İyi oyunlar dilerim, lakin ben downgrade etmeni öneririm hala. Bazı görevler çıldırtabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı