Steam'den alınan oyunu Uplay'den açmak

FreddyGo

Decapat
Daha fazla  
İlk önce 2 adet Steam hesabım var. Birinde bayağı oyun bulunmakta, diğerinde ise Rainbow Six: Siege bulunmakta. R6 bulunan hesapta giriş yapılı iken Uplay'den R6 açınca oyun açılıyor ama ilk hesaba giriş yapılı iken oyunun ödeme sayfasına atıyor. Sürekli hesap değiştirmek istemiyorum. Bunu nasıl düzeltiriz ya da tavsiyeniz var mıdır?

İlk önce 2 adet Steam hesabım var. Birinde bayağı oyun bulunmakta, diğerinde ise Rainbow Six: Siege bulunmakta. R6 bulunan hesapta giriş yapılı iken Uplay'den R6 açınca oyun açılıyor ama ilk hesaba giriş yapılı iken oyunun ödeme sayfasına atıyor. Sürekli hesap değiştirmek istemiyorum. Bunu nasıl düzeltiriz ya da tavsiyeniz var mıdır?

Steam'deki oyunu Uplay ile eşitlediğin zaten senin Uplay kütüphanene geliyor. Ben eşitledikten sonra oyunu yedekleyip Steam'den siliyorum Uplay'den tekrar yüklüyorum. Böylelikle Uplay'den açıyorum oyunu.

R6S'in ana Launcher'ı Uplay olduğu için Steam'den başlatsanız dahi oradan başlıyor zaten oyun. Aynı şekilde Uplay'den başlatsanız'da, oyunu Steam'den aldığınız için eşleştirdiğiniz steamdan'da hesabından açmaya çalışacak fakat orda r6 olmadığı için ödeme kısmına yönlendirecek. Çözümü olduğunu sanmıyorum hesap değiştirmek dışında.

Son düzenleme:
Steam'deki oyunu Uplay ile eşitlediğin zaten senin Uplay kütüphanene geliyor. Ben eşitledikten sonra oyunu yedekleyip Steam'den siliyorum Uplay'den tekrar yüklüyorum. Böylelikle Uplay'den açıyorum oyunu.

Diğer hesaptan girince oyunun satın alma ekranına atıyor ve Uplay'den indiremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı