Steam'den Bedava Oyun Nasıl Alınır?

whywouldnt?

Hectopat
Yer
Linkin Park
1534672342570.png

Bu arkadaş ürünü nasıl ücretsiz almış?

Oyunlar zaman zaman ücretsiz olabiliyor. O tür bir kampanyada almıştır.

Main hesabı ile smurf hesabına atar hediye almış gözüküyor, birine item atar oyun ister, dolu yolu var yada gider bır yayıncıyı bunaltana kadar oyun dilenir bir çok şekilde alır oluyor
Ayrıca Hediye yazıyor diye oyun hediye olmayabilir bazı insanlar hava olsun diye oyunun hediye olduğunu işaretliyor

Benim bir zamanlar yaptığım gibi Steam'ı dolandırmış olabilir.

Benim hesabımda sadece Skyrim vardı (7 TL gibi bir fiyata almıştım), DLC paketleri yoktu. Skyrim SE çıkacağı zaman Skyrim'e ve DLC'lerine sahip olanlara ücretsiz gelecekti. Ben de SE çıkmadan DLC'leri aldım, SE hesabıma ücretsiz olarak geldikten sonra DLC'leri geri iade ettim, SE hesabımda kaldı. Ayrıca SE'nin içinde DLC'ler de olduğu için onlar da bedavaya gelmiş oldu.

Benim bir zamanlar yaptığım gibi Steam'ı dolandırmış olabilir.

Benim hesabımda sadece Skyrim vardı (7 TL gibi bir fiyata almıştım), DLC paketleri yoktu. Skyrim SE çıkacağı zaman Skyrim'e ve DLC'lerine sahip olanlara ücretsiz gelecekti. Ben de SE çıkmadan DLC'leri aldım, SE hesabıma ücretsiz olarak geldikten sonra DLC'leri geri iade ettim, SE hesabımda kaldı. Ayrıca SE'nin içinde DLC'ler de olduğu için onlar da bedavaya gelmiş oldu.
Sen kafayı sıyırmışsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı