Steam'den bir oyunu alıp çevrimdışı modda bitirip iade etmek

Graiden

Hectopat
Çevrimdışı modda oynayınca "saat" olarak işlemiyor, oynuyorlar oyun bitince çıkıyorlar çevrimdışı moddan sonra iade ediyorlar.
Korsan mı daha kolay yoksa çevrımdışı oynayıp iade etmek mi?
İki yöntemde gereksiz.
1: Oyun'u bitirdin "4-5" gün Iade'yi beklicen.
2: İade edince para Kart'a değil "Steam cüzdana" gelecek.
3: Başarım falan kazanılamıyor.(Bundan emin değilim.)
4: Kul hakkına gine giriyor.
5: Korsan sitesinden indirsen daha az uğraşırsın.
6: Bu yöntemi kullanmak saçma.
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Özet: Çevrımdışı modda oyunu bitiriyorlar ve sonra iade ediyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- İadeler 1 gün içinde geliyor. (Onaylanma süresi nedenine göre değişiyor ama o da çok vakit almıyor.)
2- Steam cüzdan + kart yaparsan kartla aldığın kısım kartına gelir. Tamamını kartla alırsan seçim hakkın var.
3- Çevrimdışı oynayıp iade edecek insanın başarımla işi ne?
4- Steam'de bunun farkında olduğunu düşünüyorum ki bilmelerine rağmen engellemiyorlarsa buna göz yumuyorlardır.
5- Korsan sitesinden indirdikten sonra "bilgisayarım virüs kapmış olabilir mi?" diye konu açarsınız. Hiç gerek yok. Steam'de böyle bir durum var ve ceza verilmiyorsa ben korsanın verdiği riski almam.
6- Neresi saçma? 2 önceki sürümü korsan oynayıp, performans sorunlarıyla oynamaya çalışmak mı? En güncel sürümü performans sıkıntısı olmadan oynamak mı?

Çevrimdışı modda oynayınca "saat" olarak işlemiyor, oynuyorlar oyun bitince çıkıyorlar çevrimdışı moddan sonra iade ediyorlar.
Korsan mı daha kolay yoksa çevrımdışı oynayıp iade etmek mi?
İki yöntemde gereksiz.
1: Oyun'u bitirdin "4-5" gün ıade'yi beklicen.
2: İade edince para Kart'a değil "Steam cüzdana" gelecek.
3: Başarım falan kazanılamıyor.(Bundan emin değilim.)
4: Kul hakkına gine giriyor.
5: Korsan sitesinden indirsen daha az uğraşırsın.
6: Bu yöntemi kullanmak saçma.
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Özet: Çevrımdışı modda oyunu bitiriyorlar ve sonra iade ediyorlar.

Hocam çevrimdışı saat işliyor diye biliyorum. Fakat ben bir ara hikayeli oyunlarda "wemod" diye bir oyun hile arayüzü kullanıyordum. Oradan Play'e tıklayınca oynuyordunuz fakat saate işlemiyordu. Fakat bunu yapmanızı tavsiye etmem. Yani parasını vermişsiniz zaten. Bırakın oynayıp geçin ve yapımcıya, yayıncıya ve platforma hakkını verin.

1- İadeler 1 gün içinde geliyor. (Onaylanma süresi nedenine göre değişiyor ama o da çok vakit almıyor.)
2- Steam cüzdan + kart yaparsan kartla aldığın kısım kartına gelir. Tamamını kartla alırsan seçim hakkın var.
3- Çevrimdışı oynayıp iade edecek insanın başarımla işi ne?
4- Steam'de bunun farkında olduğunu düşünüyorum ki bilmelerine rağmen engellemiyorlarsa buna göz yumuyorlardır.
5- Korsan sitesinden indirdikten sonra "bilgisayarım virüs kapmış olabilir mi?" diye konu açarsınız. Hiç gerek yok. Steam'de böyle bir durum var ve ceza verilmiyorsa ben korsanın verdiği riski almam.
6- Neresi saçma? 2 önceki sürümü korsan oynayıp, performans sorunlarıyla oynamaya çalışmak mı? En güncel sürümü performans sıkıntısı olmadan oynamak mı?
Böyle bir şeyin mümkün olduğuna inanmak çok zor.

Çevrimdışı oyun içi değil Steam de işliyor. TF2 de 20 saatim var 30 dakkası dışında tamamı botlarla ve oyun içi botlarla oynamak zamana etki etmiyor Steam dışında.

1- Iadeler 1 gün içinde geliyor. (Onaylanma süresi nedenine göre değişiyor ama o da çok vakit almıyor.)
3- çevrimdışı oynayıp iade edecek insanın başarımla işi ne?
5- Korsan sitesinden indirdikten sonra "bilgisayarım virüs kapmış olabilir mi?" Diye konu açarsınız. Hiç gerek yok. Steam'de böyle bir durum var ve ceza verilmiyorsa ben korsanın verdiği riski almam.

1- Bana genelde 3-4 günde geliyor.
2- O Konu'da tam bilgim yoktu.(ininal ile alınca "cüzdan'a" iade ettiğini için dedim.)
3- Haklısınız.
4- Steam istese engeller. Haklısınız.
5- Korsan kullanıyorum hiç virüs yemedim.(Oyun olarak hiç yok zaten eskiden kullanıyordum.)
6- Performans sorunları konusunda haklısınız. Kendimden örnek verebilirim.
Fallout New Vegas Korsan'da 30 FPS alsam.
Orijinal aldığımda 45-50'ye çıktı.
Kısaca haklısınız.(Bu kadar "kızgın" neden attnız ?)

1606806420955.png

Yeni konular

Geri
Yukarı