Steam'den Call of Duty gibi akıcı oyun önerisi

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
Call of Duty oyunlarını çok seviyorum. Steam'den Call of Duty benzeri akıcı hikaye özellikli oyunlar önerir misiniz? Crysis Remastered ve Dying Light benim için uygun mu? Crysis 2060'lı sisteme 30 FPS mi aldırıyor?

Call of Duty oyunlarını çok seviyorum. Steam'den Call of Duty benzeri akıcı hikaye özellikli oyunlar önerir misiniz? Crysis Remastered ve Dying Light benim için uygun mu? Crysis 2060'lı sisteme 30 FPS mi aldırıyor?
Daha önce Crysis serisini oynadınız mı bilgim yok sayın hocam ama ben Remastered olanı pek tavsiye etmem merak ediyorsan alıp deneyimleyebilirsin ama ben deneyimledim kendi adıma söyleyeyim çok beğenmedim orjinal hali daha yeni haline daha güzel.

Daha önce Crysis serisini oynadınız mı bilgim yok sayın hocam ama ben Remastered olanı pek tavsiye etmem merak ediyorsan alıp deneyimleyebilirsin ama ben deneyimledim kendi adıma söyleyeyim çok beğenmedim orijinal hali daha yeni haline daha güzel.

Hiç oynamadım Crysis ama remastered olmayanını nereden bulabilirim?

Kontrol ettim Steam kaldırmış sanırım ilk defa oynayacağın için Remastered ile devam edebilirsin senin için problem olmaz ben ilk çıktığından bu yana kaç kere bitirdim sayamadım çok oynadığımdan yenisi beni pek sarmadı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı