Çözüldü Steam'den EA Play aldım ama Origin hesabı istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yatanadam

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam Steam'den EA Play aldım battflield 5 indirdim Steam'den oynaya basıyorum Origin acılıyor ve Origin hesabınızda bu oyun yok kod girin diyor. İnternette araştırdım ama bu sorunu yaşayan göremedim nasıl gireceğim ben bu oyuna, giremezsem nereye sorabilirm? Steam'le bir problem yasayınca nereye ulaşmamış gerekiyor? Giremezsem iade edebilir miyim EA Play'i?

Çözüm
Merhaba ben de bu sıkıntıyı yaşıyorum Steam'dan oyun aldım Need for Speed bu Origin'le bağladım ama oyun bir türlü açılmıyor steamdan oyna diyorum Origin'in ana sayfasına giriyor başka bir şey olmuyor sabahtan beri kafayı yedim he bu arada bir ara oyunu oynadım hani oynamasam diyeceğim sistem yetersizdir ama oynadım lütfen bir yardım edin arkadaşlar

Dostum, sorunu ben şöyle çözdüm: Yeni 0'dan bir Origin hesabı açtım, Steam'i açtıktan sonra bağlandılar ve oynayabildim.
Merhabalar arkadaslar hepinize selamin aleykum
Benim sıkıntım şu steamda aldiğim oyunu oyna dediyim zamanda beni origine atiyor fakat originin ana sayfasinda kaliyor steamla origini birlestirdim bir ara oynadim bu oyunu 1 saat te yakin beni atti dahada giremiyorim bir benmiyim bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar bir yardimci olursaniz sevinirim hepinize teşekkür ederim
bendede aynı sıkıntı var ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. oyunu steamdan indirdim ea play aboneliği satın alıp fakat açmaya çalıştığımda origin açılıyor ve oyun yüklü değil hatası veriyor

Bilgi her zaman iyidir........ EA Play alan arkadaşlar Orgin sıkıntımı çıktı yeni orgin hesabı acın eski orgin ,Net sayfasına girim ( Yani Profil sayfasına ) Bağlantılarım olan yerde en altta EA Play bağlantısını kesin yeni açtınız Orgin hesabına bağlatın sıfır dan EA play hesabı olacak
Not: Eski verileriniz tamamen silinecek

Bende de tam tersi Steam'den indirdim oynaya basınca Origin açılıyor oyun yüklü değil diyor.
hesap tanımlı olmaya bilir , başka orgin hesabı aç ,direk bağlan bağlanmaz ise ,önceki hesaba bağlıdır burdan https://myaccount.ea.com/ profil sayfana ulaş .en altta bağlantı yazan yerden steam kaldır . veya oraya bak steam orgin hesaba bağlımı değilmi diye . belki o yüzden tanımıyordur

Hesap tanımlı olmayabilir, başka orgin hesabı aç, direk bağlan bağlanmaz ise, önceki hesaba bağlıdır burdan https://myaccount.ea.com/ profil sayfana ulaş. En altta bağlantı yazan yerden Steam kaldır. Veya oraya bak Steam orgin hesaba bağlımı değil mi diye. Belki o yüzden tanımıyordur.

Sorunu çözdüm oyunun kurulu olduğu klasörün adında Türkçe karakter kullandığım için olmuş.

Geri
Yukarı