Steam'den ETS 2 alırsak DLC gelir mi?

Phatix

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba. Steam'den ETS 2 almayı düşünüyorum. ETS 2 alırsam DLC'leri de ayrı olarak mı almalıyım. Bilgisayarımdaki ekran kartı DX9'u destekliyor. DX11'li olanları kaldırmaz.

ETS 2 alırsanız sadece oyunu almış oluyorsunuz. DLC'leri ayrı satın almak zorundasınız.

Ayrıca tam bilmiyorum fakat son güncellemeler sadece DX11 destekliyor olmalı. Yani kartınız gerçekten DX11 desteklemiyorsa TruckersMP ile multiplayer giremezsiniz.

Evet DLC'ler ayrı olarak satılıyor. Fakat genellikle indirimlerde bir çoğu 2-4 TL gibi fiyatlara düşebiliyor. Daha büyük DLC paketleri içinde indirimleri takip edebilirsiniz.

DLC için yeterince cevap verilmiş. Paket halinde sunulan tekliflerde DLC olur yalnızca.

Oyunda hiç MP girmedim. Onun dışında DX9, DX11 ve yanlış hatırlamıyorsam OpenGL seçenekleri mevcut. Birkaç kez açılışta sordu bana. Ancak ben hep DX11 tercih ettim.

DLC'ler ayrı olarak satılıyor, dolayısıyla oyunu aldığınızda DLC gelmiyor. Ama indirimleri takip ederseniz oldukça uygun fiyata bulabilirsiniz.

Ayrıca bazı DLC'leri paket olarak alınca daha ucuza geliyor.

Onun dışında, 1.36 sürümünden itibaren oyun DX9'u desteklemiyor. Oyunu satın aldıktan sonra kütüphanenizden oyun özelliklerine girip "Betalar" bölümünden temporary_1_35 veya daha düşük bir sürümü seçmeniz gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı