Çözüldü Steam'den GTA V satın alınmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Stilex54

Hectopat
Yer
Sakarya/Karasu
Merhaba ben Steam'de "Grand Theft Auto V" adlı oyunu satın alamıyorum. Steam'de satın al butonu çıkmıyor.

Screenshot_107.png

Çözüm
Premium Edition daha kârlı olduğu için GTA 5'in satın alımlarını Rockstar Games kapatmış. Sadece GTA 5 Premium Edition satın alınıyor. O sayfa GTA 5'in sayfası ve aşağıda normalde Premium Edition satın alınımını da göstermesi lazım. Ancak Steam sana sen bu tür oyunları sevmiyorsun, bu yüzden göstermiyorum demiş.

Şuradan satın alabilirsin.
Premium Edition daha kârlı olduğu için GTA 5'in satın alımlarını Rockstar Games kapatmış. Sadece GTA 5 Premium Edition satın alınıyor. O sayfa GTA 5'in sayfası ve aşağıda normalde Premium Edition satın alınımını da göstermesi lazım. Ancak Steam sana sen bu tür oyunları sevmiyorsun, bu yüzden göstermiyorum demiş.

Çözüm

Kralsın

Geri
Yukarı