Steam'den hediye gönderemiyorum

Eyrva

Yoctopat
Daha fazla  
Steam da bir hediye atmaya çalıştığımda klasik hep aynı hatayı veriyor ve bu belirli kişilerde oluyor, farklı bir arkadaşıma atmayı denediğimde oldu, forumlarda giftlere harcadığınız para hesabınıza harcadığınız parayı geçmemeli vesaire demişler ama benimki geçmemiş durumda, herhangi bir çözümü varsa yardım edebilir misiniz? (desteğe yazdım ve karttan alırsanız bu uyarı gelmez deyip kapadılar :D)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de indirimlerin başladığı günden beri yaşıyorum. 2 gün önce destek talebini kapattıklarında çok fena tepem attı ve sert sözlerle bir talep daha açtım. Şaka gibi ama paramı harcayamıyorum. Durumu düzeltmemeleri ya da paramı iade etmemeleri durumunda şikayette bulunacağım.

Hediye edememiştim. Ben de pazardan 10 kuruşluk bir şeyi 120 TL'den ilana koyarak diğer hesabımdan satın almıştım. Steam komisyonundan dolayı biraz zarar etmiştim.

Çok mantıklı hocam çok mantıklı elinize sağlık beni o kadar büyük bir yükten kurtardınız ki...
@Veli1026 peki hocam 120 TL'lik ilanı açınca nasıl alacak bu hesap en ucuzuna izin veriyor Steam.

Son düzenleme:
Çok mantıklı hocam çok mantıklı elinize sağlık beni o kadar büyük bir yükten kurtardınız ki...
@Veli1026 peki hocam 120 TL'lik ilanı açınca nasıl alacak bu hesap en ucuzuna izin veriyor Steam.
Hocam her üründe olmuyor.

Buradakini satın alıp dilediğiniz fiyatta ilana koyun. Daha sonra diğer hesabınızdan aynı linke girin ve bütün ilanlar arasından kendinizinkini bulun.

Geri
Yukarı