Steam'den indirilen oyunu non-Steam yapmak

retiredtechnpt

Kilopat
Makaleler
6
1-) Beyler Steam'den indirdiğim bir oyunu Steam'den nasıl koparırım? Mesela Metal Gear Rising indirdik diyelim bu oyun single player bir oyun benim istediğim oyunu indirdikten sonra bilgisayardan Steam'ı silelim sonra oyuna crack yapıp Steam olmadan bağlanalım. Bu mümkün mü?

2-) Steam'den aldığımız bir oyun ilerde kaldırılır mı? Mesela 2 yıl önce bir oyun aldık diyelim bu oyuna olan talep 5 yıl sonra azalırsa oyunu kaldırırlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1) olmaz. Anca offline modda oynarsın. Hem orjinal oyuna neden crack yapmak istiyorsun?
2) Bir oyun aldıysan o oyun sonsuza kadar hesabında kalır.

1-) Orijinal oyunu crack yapmak istememin sebebi o oyunu aynı anda 1 den fazla bilgisayara kurmak istemem.
2-) Adamlar oyunu serverlerinden kaldırırsa tekrar indiremem diye düşündüm hesapta gözükse bile.
3-) Ben yinede deneyeceğim şu an Final Fantasy 13'ü indirdim ve başka bilgisayara atıp cracklemeyi deneyeceğim olursa Youtube ye koyarım.

Crack atmana gerek yok ki. :) oyunu yedekle, başka pcye taşı, yedekten geri yükle ve oyna. Ama yükleyeceğin pcde steam olmalı. Ayrıca databaseden oyun kaldırmazlar, rahat ol. ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı