Steam'den indirilen 'Project Cars Pagani Edition' açılınca duvar kağıdı değişiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ahmetymann

Centipat
Daha fazla  
Az önce Steam üzerinden normal bir şekilde Project Cars Pagani Edition indirdim. Kurulum bitti oyun kendiliğinden açıldı. Sonra oyunu kapatıp tekrar açmak için tıkladığımda görseldeki hatayı aldım. Bunun dışında oyunu açmak için kısayola çift tıkladığım anda masaüstü duvar kağıdım da değişiyor garip bir şekilde. Normalde duvar kağıdım görseldeki değil, ama oyuna tıklayınca kendiliğinden bu duvar kağıdı geliyor masaüstüne.

Edit: Steam'de oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula dedim 2.4 GB boyutunda bir indirme daha yaptı şu an oyun açılıyor ama hala duvar kağıdını değiştirmeye devam ediyor. Oyunu kapatıp kendi duvar kağıdımı ayarlıyorum daha sonra oyuna çift tıklayınca benim ayarladığım duvar kağıdının olduğu klasörden aşağıdaki görseldeki duvar kağıdını ayarlıyor her seferinde.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-06-10 051855.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-06-10 051855.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğin duvar kağıdını ayarla, sonra masaüstüne sağ tıkla ve Kişiselleştir kısmına gir.

Sonra sol taraftan temaları seç ve temayı kaydet yap.

1623298172418.png

Ardından oyuna gir. Duvar kağıdın artık değişmez.

O duvar kağıdını sildim sonra oyuna girdim ve değişmedi. Duvar kağıdında mı bi problem vardı anlamadım ama şuan problem kalmadı, teşekkür ederim cevabınız için.

O duvar kağıdını sildim sonra oyuna girdim ve değişmedi. Duvar kağıdında mı bi problem vardı anlamadım ama şuan problem kalmadı, teşekkür ederim cevabınız için.
Problem tema içerisinde birden fazla duvar kağıdı olmasından kaynaklanıyor. Hali hazırdaki duvar kağıdınızın yanına başka bir görsel koyun yine değiştirecek.

Çözülmesine sevindim, iyi oyunlar :)

Geri
Yukarı