Steam'den kaldırılmış oyunları SteamDB üzerinden hesaba eklemek

Hwanil

Picopat
Daha fazla  
Şu an benim bildiğim 3 oyun var oyunlar ise PES 2017 Trial Edition, PES 2016 myClub ve FNAF world. Bilmiyorsanız SteamDB yazıp bu oyunları aratıp sonra oyun ID'isini kopyalayıp yeni sayfa açıp steam://install/(oyun ID'sini yapıştırın) inmiş bir şekilde kütüphanenizde olacak. Neyse siz biliyor musunuz Steam'den kaldırırıp böyle bir şekilde erişebilmek?

Son düzenleme:
Şu an benim bildiğim 3 oyun var oyunlar ise PES 2017 trıal Edition, PES 2016 myClub ve FNAF world. Bilmiyorsanız SteamDB yazıp bu oyunları aratıp sonra oyun ID'isini kopyalayıp yeni sayfa açıp steam://install/(oyun ID'sini yapıştırın) inmiş bir şekilde kütüphanenizde olacak. Neyse siz biliyor musunuz Steam'den kaldırırıp böyle bir şekilde erişebilmek?
Hocam bu hatayı alıyorum.

1685708793943.png

Her oyun olmuyor maalesef. Arkadaş PES 2016 demiş ben denedim indirme sayfası çıktı.

Oyunu şimdi yüklemek istemiyorsanız indirme sayfasında inindik otomatik olarak Steam kütüphanene geliyor zaten geldikden sonra indirmeyi durdurursun.

Çalışmıyor denedim.

Birçok oyun çalışmıyor.

Ücretsiz oyunlarda çalışır bu yöntem veya yayıncının izin verdiği oyunlarda yoksa kimse oyunlara para vermez bu yöntemle kullanırdı. Arkadaşın örnek verdiği paketler oyunların demovari olan kısa sürümleri. Ayrıca arkadaşı son cümlesine de hayran kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı