Steam'den nasıl para kazanılır?

Hocam, benim yaptığım iş ile bu iş bam başka konu. Benim yaptığım ufak çaplı bir kazanç.

İşe yarar mı bilmiyorum ama, Zup! S ve Zup! F oyunlarını indirimde iken alıp kartlarını satarsanız (bir de parlak kart düşürürseniz) minimum 5 maximum 15 lira kazanabilirsiniz (15 gibi kazanmak için parlak kart düşürmeniz gerekiyor ki bu da çok zor).
Bu oyunları oynuyor muyuz peki ?

Team Fortress 2'nin çok ilginç bir pazar sistemi var. Team Fortress 2'de takas yaparak uzun vadede güzel miktarda para kazanabilirsiniz.
Hocam, benim yaptığım iş ile bu iş bam başka konu. Benim yaptığım ufak çaplı bir kazanç.

İşe yarar mı bilmiyorum ama, Zup! S ve Zup! F oyunlarını indirimde iken alıp kartlarını satarsanız (bir de parlak kart düşürürseniz) minimum 5 maximum 15 lira kazanabilirsiniz (15 gibi kazanmak için parlak kart düşürmeniz gerekiyor ki bu da çok zor).
Bu tarz oyunlarla bu zamanlarda çok ilgilenmeye başladım. Hatta bu konu ile ilgili bir Steam grubum bile var 😂 . Koleksiyon kartları satarak Far Cry 3'ü bedavaya almıştım 😼 .

Zup oyunlarının hepsini satın alın bence sonra kart düşürme programından kart düşürün ben 3 kere yaptım zarara girmedim daha küçük kar olsa da enazında getirisi var.

Merhaba. Şu an Steam'de 100 liram var, bunu katlamanın yolları nedir? İntarnette araştırma yapınca çok basit anlatılıyor bana 1. elden yapan veya yapmış olan biri lazım. Mesela 100 liraya bir skin alsam sonra onu 105 liralık bir skinle trade etsem böyle gider mi? Böyle giderse alıcı nasıl bulacağım vs. bunun etkili bir yolu var mı? Amacım öyle binlerce lira kazanmak değil ne kadar olursa iyidir. Başka bir örnekte piyasayı takip edip zamanında skin alıp satmak bu da yararlı bir yöntem mi mesela? Detaylıca ve bu işi iyi bilen biri anlatabilirse veya iyi bir kaynak verirse sevinirim, teşekkürler.
Skinlerini satmak için 1.topluluk yazısının üstüne imlecini getir pazara tıkla 2. Bir eşya sat'ı seç 3. satmak istediğin eşyayı seç ve sat'a bas sonra abonelik sözleşmesini oku ve kabul et tamam satışa çıkar de

Son düzenleme:
Merhaba. Şu an Steam'de 100 liram var, bunu katlamanın yolları nedir? İntarnette araştırma yapınca çok basit anlatılıyor bana 1. elden yapan veya yapmış olan biri lazım. Mesela 100 liraya bir skin alsam sonra onu 105 liralık bir skinle trade etsem böyle gider mi? Böyle giderse alıcı nasıl bulucam vs. bunun etkili bir yolu var mı? Amacım öyle binlerce lira kazanmak değil ne kadar olursa iyidir. Başka bir örnekte piyasayı takip edip zamanında skin alıp satmak bu da yararlı bir yöntem mi mesela? Detaylıca ve bu işi iyi bilen biri anlatabilirse veya iyi bir kaynak verirse sevinirim, teşekkürler.
Ben çatur çutur kazanıyorum. Baya skinim var bıçak, gold sticker vs. ama şimdi anlatırsam herkes yapar o yüzden kar düşer. Bu türlü şeyler pek anlatılmaz genelde araştırman kafanı çalıştırman düşünmen lazım
@Dutch Van Der Lindee niye güldüğünü sorabilir miyim ? Kendin de yok diye filan kıskandın mı anlamadım ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı