Steam'den oyun açılıyor fakat görev çubuğunda kalıyor

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar aşağı da görselini bıraktım, oyun açılıyor ama görev çubuğun da gözüküyor ve sesi geliyor, oyuna girilmiyor, girmiyor, ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2022-09-24_223301268.png
    resim_2022-09-24_223301268.png
    776,5 KB · Görüntüleme: 47
Windows Update ile ilgili yeni güncelleştirmeleri denetleyin:

1: Windows 10 "başlat" menüsünü açın ve "ayarlar" öğesini seçin.
2: Ardından "güncelleme ve güvenlik" seçeneğini seçin.
3: "Windows Update" bölümünde, "güncellemeleri denetle" yi tıklayın.
4: Güncelleme yoksa, "güncelsiniz" mesajı görüntülenir.
5: Bekleyen herhangi bir sistem güncellemesi varsa, "Windows 10 için özellikler güncellemesi..." mesajı görüntülenecek, ardından sistem güncellemesini başlatmak için "indir ve yükle" öğesine tıklayın.
6: Güncelleme indirme işleminin bitmesini ve bilgisayarı yeniden başlatmasını bekleyin veya yordamı tamamlayabilmek için yeniden başlatmayı planlayın.

Yöntem 2;
Ekran kartı üreticisinin web sitesine gidin ve en son sürücüleri indirin;

Yöntem 3;
Steam kütüphanesine erişin, doğru açılmayan bir oyuna sağ tıklayın ve özellikler'e erişin;
Yerel Dosyalar'a tıklayın ve sonra dosyaların bütünlüğünü Denetle'ye tıklayın;
Dosyaların yeniden yüklenmesini bekleyin ve oyunu yeniden başlatmayı deneyin;

Windows Update ile ilgili yeni güncelleştirmeleri denetleyin:

1: Windows 10 "başlat" menüsünü açın ve "ayarlar" öğesini seçin.
2: Ardından "güncelleme ve güvenlik" seçeneğini seçin.
3: "Windows Update" bölümünde, "güncellemeleri denetle" yi tıklayın.
4: Güncelleme yoksa, "güncelsiniz" mesajı görüntülenir.
5: Bekleyen herhangi bir sistem güncellemesi varsa, "Windows 10 için özellikler güncellemesi..." mesajı görüntülenecek, ardından sistem güncellemesini başlatmak için "indir ve yükle" öğesine tıklayın.
6: Güncelleme indirme işleminin bitmesini ve bilgisayarı yeniden başlatmasını bekleyin veya yordamı tamamlayabilmek için yeniden başlatmayı planlayın.

Yöntem 2;
Ekran kartı üreticisinin web sitesine gidin ve en son sürücüleri indirin;

Yöntem 3;
Steam kütüphanesine erişin, doğru açılmayan bir oyuna sağ tıklayın ve özellikler'e erişin;
Yerel Dosyalar'a tıklayın ve sonra dosyaların bütünlüğünü Denetle'ye tıklayın;
Dosyaların yeniden yüklenmesini bekleyin ve oyunu yeniden başlatmayı deneyin;
Hocam Windows update'de İlk başta ''Güncelsiniz'' dedi, ne olur ne olmaz güncelleştirmeli denetledim, aşağıda ki hatayı veriyor, hocam Hizmetlerden Wndows update'i devre dışı idi, aktifleştirdim yeniden aynı hatayı verdi, ekran kartının son sürücüsü zaten yüklü, hocam oyun sorunsuz açılıyor fakat girilmiyor yine de doğrulayım.

Hocam Windows Update'de ilk başta "güncelsiniz" dedi, ne olur ne olmaz güncelleştirmeli denetledim, aşağıda ki hatayı veriyor, hocam hizmetlerden wndows Update'i devre dışı idi, aktifleştirdim yeniden aynı hatayı verdi, ekran kartının son sürücüsü zaten yüklü, hocam oyun sorunsuz açılıyor fakat girilmiyor yine de doğrulayım.

Her şeyiniz güncel o zaman bir de virüs taraması yapar mısın?

Her şeyiniz güncel o zaman bir de virüs taraması yapar mısın?
Hocam format atalı 3-4 gün oldu, bir sorun yok, korsan vb. bir şey de indirmedim.

Yardım edicek biri yok mu? :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı