Steam'den oyun indirirken hız 0'a düşüyor

Oyunu M.2 SSD'ye indiriyorum. SSD de bir sorun olabilir mi?

150 Mbps üzerinde download ve upload hızım var.

Bu programla diskinizin okuma yazma değerlerini kontrol eder misiniz?

Hocam bence bir problem yok. Diske yazmayla alakalı işlem bu anladığım kadarıyla. SSD veya HDD fark etmiyor. Yüklenen paket açılıp kurulum yapılıyor ve o sürede diske yazılıyor. Sıkıntılı bir sorun göremedim ben ama arkadaşın dediği gibi isterseniz diskin okuma yazma değerlerini bir kontrol edin.

Hocam bence bir problem yok. Diske yazmayla alakalı işlem bu anladığım kadarıyla. SSD veya HDD fark etmiyor. Yüklenen paket açılıp kurulum yapılıyor ve o sürede diske yazılıyor. Sıkıntılı bir sorun göremedim ben ama arkadaşın dediği gibi isterseniz diskin okuma yazma değerlerini bir kontrol edin.

Aslında haklısınız ama ben indirme yaparken (sürekli yapıyorum) anlık veri alınıp paket açılıyor o yüzden M.2'de varsa acaba Steam ayarlarında mı bir problem var diye..

Bu programla diskinizin okuma yazma değerlerini kontrol eder misiniz?
Normal görünüyor. Sağlık durumu da %100.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-12-01 143412.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-01 143412.png
    33 KB · Görüntüleme: 18
O zman arkadaşların dediği gibi diskiniz çalışıyor indirme işleminiz duruyor normalde M.2 SSD varsa iki birlikte kardeş kardeş ilerler ama diskiniz HDD'yse indirme işleminiz hızlıysa diskiniz okuma yazmaya yetişmediği için dosyalar iner daha sonra paket açılıyor.

İnternet hızınız nedir bu arada.

Benim internet hızım 1 gigabit ve bende SSD var yine aynı problem oluyor.

Geri
Yukarı