Steam'den oyun indirirken indirme baştan başladı

Makaleler
14
Yer
Antalya
6 senedir Steam kullanıyorum, ilk defa başıma böyle bir şey geliyor. Gece 42 GB'sini indirdiğim Sea of Thieves'in kalanını da gündüz indiririm diyerek kapatmıştım bilgisayarı. Şu an 0'dan başladı indirme.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman indirmeniz bitmek üzere yanlış anlamadıysam veya o dosyaların üstüne bir daha mı indiriyor?
Eğer bir daha indiriyorsa ve zaten downloading klasöründe 54 GB'lık bir dosya var ise indirmeyi durdurun ve o Sea of Thieves dosyasını common klasörüne atın sonra indirmeyi tekrar başlatın dosyaları tarayacaktır ve kalan kısmını indirecektir.

Son düzenleme:
O zaman indirmeniz bitmek üzere yanlış anlamadıysam veya o dosyaların üstüne bir daha mı indiriyor?
Eğer bir daha indiriyorsa ve zaten downloading klasöründe 54 GB'lık bir dosya var ise indirmeyi durdurun ve o Sea of Thieves dosyasını common klasörüne atın sonra indirmeyi tekrar başlatın dosyaları tarayacaktır ve kalan kısmını indirecektir.

Ne yapsam bilemedim, sizin dediğinizi bi deneyeyim bakalım.

Bu taktiği arkadaşlarımla çok yapıyoruz eğer yüksek boyutlu bir oyun birimizde inikse USB ile kendi bilgisayarımda Steam common klasörüde atıp indirmeyi başlatıyorum ve 5dk bile sürmeden oyuna giriyorum.

Bu taktiği arkadaşlarımla çok yapıyoruz eğer yüksek boyutlu bir oyun birimizde inikse USB ile kendi bilgisayarımda Steam common klasörüde atıp indirmeyi başlatıyorum ve 5dk bile sürmeden oyuna giriyorum.

Evet Steam'de yedekleme olduğu için buna gerek duymuyordum ama Origin'de kullandığım bir yöntemdi. Ancak bu sefer sonuç alamadım, baştan devam ediyorum maalesef indirmeye.

Aynısını yaşıyorum 66 GB indirdiğim Forza oyunu durdurduğum ve arada oyun oynadığım kısımda iptal edilmiş gibi 0'dan başlıyor. downloading kısmından commons a attım ama gene de 90 GB baştan indirmeye başlıyor dosytaları taramıyor. şuan commons da 90 gb tamamı gözükmesine rağmen 90 gb güncelleme gözüküyor bende olmadı...

Bende de aynı olay olmuştu.
Left 4 Dead2 indirmiştim ama sonra oynaya bastığım zaman, oyunun içine yeniden indirdi.
İç içe girdi dosyalar, yani yüklü oyunun içine, bir oyun daha indirdi.
Bende oyunu kaldırdım ve "common'dan" bütün dosyalarını sildim baştan kurdum düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı