Steam'den Oyun Nasıl Alınır?

Hayatımda ilk defa Steam'den oyun alacağım. Ama nasıl alacağımı bilmiyorum, biraz yardımcı olur musunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar işi dalgaya bağladınız. Saçma sapan şeyler yazmaya gerek yok. İninal kart ile alacağım ama o kartı nereden alacağımı ve nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Kart hakkında biraz bilgi verir misiniz?

İninal kartı PTT lerden, Migroslardan alabilirsin. Ama tavsiyem PTT den alman ve ING den para yüklemen. Kart gayet kullanışlı 5 TL ye alıyorsun. Para yüklediğinde 2 TL vergi kesiliyor ve her ay 2 TL kullanım ücreti alınıyor.

Peki karta tekrar para yükleyeceğim zaman kartı aldığım yere mi götürmeliyim? Yoksa başka yerlerden yükleniyor mu? Mesela ben Migros dan aldım. Para yükleyeceğim zaman her seferinde Migros'a mı götüreceğim?

İninal kart almana gerek yok. İninal Kart tan Sanal kart oluşturarak İNGBankMatik lerden ücret kesimi olmadan sanal kartına para yükleyebilir ve internet üzerinden kart olmadan sadece kart bilgileriyle rahatlıkla alışveriş yapabilirsin.

İninal kart almana gerek yok. İninal Kart tan Sanal kart oluşturarak İNGBankMatik lerden ücret kesimi olmadan sanal kartına para yükleyebilir ve internet üzerinden kart olmadan sadece kart bilgileriyle rahatlıkla alışveriş yapabilirsin.

ama ben kart ekleye geldiğimde bir kişiselleştirme felan istiyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı