Steam'den oyun önerisi

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Aklımda herhangi bir bütçe yok açıkçası, yine de oyun başına 15-20 TL düşünebilirim. Eğer değecekse de 100 TL'ye kadar çıkabilirim, ancak amacım fiyatı ciddi şekilde düşmüş oyunları almak. Oyunlardan beklentim hikayesel açıdan iyi ve grafiklerinin de güzel olması, zaten ona göre kafamda değerlendirme yapıp sepete ekleyeceğim. Öneriler için şimdiden çok teşekkür ederim.

1638122111594.png

1638122144852.png

1638122170734.png

1638122195904.png

Heyecanınızı kaçırmak istemem ama Case: Animatronics kadar boş bir oyun görmedim. Oyunda ufak tefek gerilim var ama çok basite kaçılmış. Yani az çok korku oynayan birisi neyin ne olacağını çok iyi bilir. Ek olarak jump spacelere 1-2 defadan sonra alışıyorsunuz.

Bence Dishonored alabilirsiniz.

Listeden çıkardım, tavsiyeniz için teşekkürler.

Başka oyun öneriniz var mıdır?

-Katana Zero
-Hades
-Forager
3'ü de mükemmel olarak nitelediğim bağımsız oyunlar. Kesinlikle öneririm.

Hades'i görünce aklıma Curse of The Dead Gods geldi. O da indirimde. Rogue-lite seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun. Bence Hades'ten daha iyi.

-Katana Zero
-Hades
-Forager
3'ü de mükemmel olarak nitelediğim bağımsız oyunlar. Kesinlikle öneririm.

Hades'i biraz deneyimlemiştim lakin beni bu tarz oyunlar pek sarmıyor. Grafiği veya hikayesi değil, oynanış mantığı olarak bana çok zevksiz geliyor. (Tabii bu oyunların efsane olduğu gerçeğini değiştirmiyor)

-Valhalla Hills
-Black River
-Risen serisi
-Two Worlds Epic Edition
-How to Survive serisi
-Apotheon
-Faery - Legends of Avalon
-Dragon Age™: Origins Awakening
-Red Faction serisi
-Painkiller Hell & Damnation
-Deadfall Adventures
-NOREN
-Arx Fatalis
-The Age of Decadence

Ayrıca Darkness Assault, After All, Type: Rider ve Still Life'ı alacak birisini görmek beni sevindirdi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı