Steam'den oyun önerisi

Benim için parasını kuruşu kuruşuna hakeden, sizin için bilemiyeceğim Assassin's Creed Oddysey önerebilirim. Detroit Become Human tadı vermez, ama zevk alırsınız. Hikaye ve kılıç mekanikleri benim baya hoşuma gitmişti.

Days Gone için sizin bir yorumunuz var mı? İndirmeyi bitirdim, birazdan başlıyacağım. :D Kötüyse hiç başlamayalım.

Days Gone için sizin bir yorumunuz var mı? İndirmeyi bitirdim, birazdan başlıyacağım. :D Kötüyse hiç başlamayalım.

Kötü bir oyun değil kesinlikle, sonuçta PlayStation özel oyunuydu bir süre. Haliyle notları düşük olsa da yine saracaktır, ancak ben o kadar para vermezdim orası ayrı konu :D

Benim için parasını kuruşu kuruşuna hak eden, sizin için bilemiyeceğim Assassin's Creed Odyssey önerebilirim. Detroit Become Human tadı vermez, ama zevk alırsınız. Hikaye ve kılıç mekanikleri benim bayağı hoşuma gitmişti.

Days Gone için sizin bir yorumunuz var mı? İndirmeyi bitirdim, birazdan başlayacağım. :D Kötüyse hiç başlamayalım.

Bir oyundan fazlası. Başlarda biraz kasıyor. Sabret oyna. Ben bitirdim hayatta kalma modu 2 de oynuyorum. Days Gone 2'yi bekliyorum. İyi eğlenceler diliyorum. Sarah ve Broozer'e selam söyle.😍😎

Yeni konular

Geri
Yukarı