Steam'den oyun önerisi

Emre Özbay

Femtopat
Daha fazla  
Sadece bir tane oyun almak istiyorum aslında zamanla bu sayı artar elbette ama şimdilik tek ve güzel bir oyun düşünüyorum.
Age of War
GTA 5
RDR2
Assassin's Creed... Gibi oyunlar dikkatimi çekti bunların arasından hangisini önerirsiniz? Veya sizin önerebileceğiniz başka bir oyun var mı?

Bir sürü seçim var aslında mesela oynarken rahat hissetmek istiyorsan teardown tavsiye edebilirim oyundan hiç sıkılmadım aksiyon istiyorsan GTA 5 güzeldir hikaye istiyorsan RDR 2 cidden iyi oyundur araba oyunu yarış oyunu istiyorsan Forza Horizon 5,4 veya The Crew BeamNG. Drive öneririm hepsi iyi oyunlardır.

Sadece bir tane oyun almak istiyorum aslında zamanla bu sayı artar elbette ama şimdilik tek ve güzel bir oyun düşünüyorum.
Age of war.
GTA 5
RDR2.
Assassin's Creed... Gibi oyunlar dikkatimi çekti bunların arasından hangisini önerirsiniz? Veya sizin önerebileceğiniz başka bir oyun var mı?

Eğer sisteminiz iyiyse Detroit Become Human öneririm oynadığım en iyi ama en iyi hikayeli oyun... Çok fazla son var... Ve ayrıca oyunda geriye dönüp kararları değiştirebiliyoruz. Gerçekten güzel bir oyun. Bir oyun içi görsellere bakmanı öneririm.

Geri
Yukarı