Steam'den oyun oynayarak ayda 50 TL kazanılır mı?

Canavar3404m

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, sizce Steam'den ayda 50 TL oyun oynayarak kazınılabilir mi? Yorumlarınızu bekliyorum ve Steam'den para kazanırken risk alabilirim.

Rocket Leauge’niz varsa olabilir. Çünkü oyuna yeni etkinlik geldi, her 20 maç yaptığınızda Golden Gift veriyor. Bunları da 120-130 civarı fiyata (oyun kredisi) takas yaparak satabiliyorsunuz. Oyun içi 500 kredi de 38,50 TL. 5 kez tekrarlayabiliyorsunuz bu etkinliği, yani 100 maç yap 600+ kredi. Bir maç da 5 dakika. Sadece bu da değil diğer eşyalarınızı da satabilirsiniz özellikle yaygın olsa bile boyalı eşyalar çok pahalı. Bynogame gibi sitelerden de 70 kredi 3 TL gibi bir fiyattan satabilirsiniz. Günde 1-2 saat oynarsanız rahat 50 TL kazanırsınız gibi geliyor. Sadece takas inceliklerine hakim olmak gerek eğer iyiyseniz sadece al-sat yaparak da bu parayı kazanabilirsiniz.
Bu arada oyunu Epic Games’ten aldıysanız takas yapabilmek için oyundan en az 500 kredi satın almanız gerekiyor.

Kart düşürerek 50 TL kazanmak zor. Belki CS:GO'dan item düşürerek kazanabilirsin ama 50 TL item düşürme ihtimalin çok az. CS:GO'da operasyon bileti alıp biletten gelenleri satıp kar edebilirsin ama onun piyasası çok değişiyor. Riskli bir iş aslında.

Hocam 100 yıldızı neye yatırırsak kar ediyoruz 25 yıldızlık skinlere mi?
Aga ben 3 haftada 30 yıldız kazandım. 5 yıldızlık karakter aldım; 15₺ geldi. Sonra sürekli 2 yıldıza kasa aldıp 8₺ye sattım en az 8 tane satmışımdır. 8x8=64₺ 5+14=19 yıldız harcayıp 79 tl kazandım. Geriye kalan yıldızlarlada sticker aldım. Onlardanda en az 20,30₺ karım var. Yani en az 100₺ kazanmışımdır.

Aga ben 3 haftada 30 yıldız kazandım. 5 yıldızlık karakter aldım; 15₺ geldi. Sonra sürekli 2 yıldıza kasa aldıp 8₺ye sattım en az 8 tane satmışımdır. 8x8=64₺ 5+14=19 yıldız harcayıp 79 tl kazandım. Geriye kalan yıldızlarlada sticker aldım. Onlardanda en az 20,30₺ karım var. Yani en az 100₺ kazanmışımdır.
Hocam 3 haftanında görevlerinden toplam 22 yıldız geliyor ?

Geri
Yukarı