Steam'den oyun veya oyun paketi önerisi

Bon Apetito

Decapat
Makaleler
1
Yer
Turkey
Daha fazla  
Kış indirimleri dolayısıyla şu anda çok fırsatlı indirimler Steam'de mevcut, arkadaşlar. Önerdiğiniz oyunlar veya Steam oyun paketleri nelerdir?
Tavsiye yaparsanız hem birçok insan sizin deneyimlediğiniz oyunları oynayabilir ve beni mutlu etmiş olursunuz. Şimdiden teşekkürler.

Kış indirimleri dolayısıyla şu anda çok fırsatlı indirimler Steam'de mevcut, arkadaşlar. Önerdiğiniz oyunlar veya Steam oyun paketleri nelerdir?
Tavsiye yaparsanız hem birçok insan sizin deneyimlediğiniz oyunları oynayabilir ve beni mutlu etmiş olursunuz. Şimdiden teşekkürler.

Valve'nin bundlesini alabilirsin 25 TL gibi bir ücreti var.

Ready Or Not erken erişime açıldı. Şu anda indirimde değil fakat 100 TL. Çok zevkli ve güzel bir oyun ileride erken erişimden çıktığı zaman fiyatının artacağı söyleniyor bence parasına değer. Elraenn, Amerikalı Aynasız gibi bir çok kişi inceledi videoları bulabilirsiniz.

Ready or not erken erişime açıldı. Şu anda indirimde değil fakat 100 TL. Çok zevkli ve güzel bir oyun ileride erken erişimden çıktığı zaman fiyatının artacağı söyleniyor bence parasına değer. Elraenn, Amerikalı aynasız gibi birçok kişi inceledi videoları bulabilirsiniz.

100 TL değil 99 TL kanka :D bende o oyunu alasım var ama alsam mı bilemedim tek sarar mı?

Batman Arkham koleksiyonunu kesinikle alin hocam ek olarak şu listeme bakabilirsiniz.

Batman Arkham koleksiyonunu oynadım Saints Row almayı düşünüyorum.
Sizce nasıldır oynayan var mı? Çoğu Saints Row incelemelerini okudum. GTA'nın cıvıtılmış haliymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı