Steam'den para çekme

EyupTRHd

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar annemin doğum gününü kutlamak için Steam'den para çekeceğim. Ama nasıl yaparım bilmiyorum. En hızlı şekilde nasıl parayı çekerim? En geç yarın öğlene kadar.

Arkadaşlar annemin doğum gününü kutlamak için Steam'den para çekeceğim. Ama nasıl yaparım bilmiyorum. En hızlı şekilde nasıl parayı çekerim? En geç yarın öğlene kadar.

ByNoGame'den eşya, skin satarak yapabilirsiniz. Ama bu Steam'e göre illegal. Yengeninde doğum günü kutlu olsun. :D

Steam'den para çekemezsiniz. Ancak bir yöntem var. Bir oyunu veya eşyayı Steam hesabınızda bulunan parayla alıyorsunuz X yüzdelik indirim ile alıcı kişiye gönderiyorsunuz. Alıcı kişide size gerçek para gönderiyor.

Parayı steam'den çekmek gibi bir durum yok ancak 3. parti siteler kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz onda da komisyon olayı var 100 TL steam bakiyeniz var ise elinize geçecek maksimum para 70 TL olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı