Steam'den para kazanma yöntemleri nelerdir?

Konu kirliliği yapmama amacıyla istemiştim DC. Teşekkür ederim.
@Gabe Newell Hocam şuan hesabımda 5,10 kuruş var. Bunu en iyi nasıl değerlendirebilirim?
İndirimlerde Portal 2, L4D2, Payday 2 (eğer 1,85 TL'ye inerse), EA Play 1 Aylık (5,80 TL fakat çok iyi bir fırsat biraz daha biriktirme imkanınız varsa alıp içeriğindeki güzel hikaye oyunlarını bitirebilirsiniz. Bu arada sadece ilk ay 2. aydan sonra 29 TL.) veya Half Life 2. Eğer para kazanmak amaçlı ise indirimlerde Hentai Girl, Zup S ve Zup F ile başlayın.

İndirimlerde Portal 2, L4D2, Payday 2 (eğer 1,85 TL'ye inerse), EA Play 1 Aylık (5,80 TL fakat çok iyi bir fırsat biraz daha biriktirme imkanınız varsa alıp içeriğindeki güzel hikaye oyunlarını bitirebilirsiniz. Bu arada sadece ilk ay 2. aydan sonra 29 TL.) veya Half Life 2. Eğer para kazanmak amaçlı ise indirimlerde Hentai Girl, Zup S ve Zup F ile başlayın.
Para kazanma amaçlı demiştim onlar var zaten bende.

Hocam merak ettim ben de. Gerisini o halleder derken tam olarak ne yapıyor? Mesela ekran kartı gücünü mü harcıyor, arkada oyun mu açıyor vs. vs. biraz anlatırsanız çok iyi olur.
Sistem kaynaklarını çok az kullanıyor, oyunlara girmeden sizi oynuyormuş gibi gösteriyor.
VAC korumalı oyunlarda yapmanızı önermiyorum ban riski var.

Yeni konular

Geri
Yukarı