Steam'den para nasıl kazanılır?

Walla ben bilmiyorum. Bazıları kart satarak yapıyor. Ben hiç denemedim ama.
Hocam beni ekleyin Arkadaş olalım tanışmak isterim sizle hep konuşmak yani.
Çalışabilirsin. Yaz da geldi. Kendine Papara Kart alabilirsin, ayağına kadar tamamen ücretsiz geliyor. 18 yaş sınırı yok. Kart geçen her yerde geçerli ve para çekmene izin veriyor.
Teşekkürler hocam r6 için sanayi yolu gözüktü😅 umarım ben parayı toplayana kadar indirim bitmez.
Walla ben bilmiyorum. Bazıları kart satarak yapıyor. Ben hiç denemedim ama.
Yoğunluktan galiba, hata veriyor. Denetim bitince tekrar denerim.
Deadsound abicim bildirim geldi payday2 için çok teşekkürler. Hocam sizin ve diğer arkadaşların da söyledikleri için teşekkürler. İyi ki varsınız. Umarım indirim bitmeden r6 yı da yakalayabilirim iş bulursam :)

Teşekkürler hocam r6 için sanayi yolu gözüktü😅 umarım ben parayı toplayana kadar indirim bitmez.

Deadsound abicim bildirim geldi payday2 için çok teşekkürler. Hocam sizin ve diğer arkadaşların da söyledikleri için teşekkürler. İyi ki varsınız. Umarım indirim bitmeden r6 yı da yakalayabilirim iş bulursam :)
@SwishTTT @Shimada Sensei

Son düzenleme:

@SwishTTT @Shimada Sensei
Önemli değil iyi günlerde oyna.

R6'da almak isterdim. Lakin Steam cüzdanında 9 TL var.
Hocam size yük olmak istemem yeteri kadar mahçup ettiniz teşekkürler.
@Behzat Amir
Beni de ekleyin beraber Payday 2 oynarız.
Aldığınızda da R6 oynarız. Kullanıcı adım ve profil fotoğrafım aynı.
Ben ekleyemiyorum siz ekleyin hocam. Ama r6 m olmayacak sanırım 1-2 yıl :(
Başka istediğin varsa ben atayım ekle.
Hocam istediğim rainbow six siege kaldı onu alırsam benden iyisi yok. Ama size yük olmak istemem. Maddi durumum olunca alırım inşallah :) beni ekleyin ama yine:de :)
Başka istediğin varsa ben atayım ekle.
Hocam bekliyorum ekleyecek misiniz ? Cidden alma durumunuz var mı r6 😍😍

Hocam istediğim rainbow six siege kaldı onu alırsam benden iyisi yok. Ama size yük olmak istemem. Maddi durumum olunca alırım inşallah :) beni ekleyin ama yine:de :)

@berkingbad

@berkingbad
@berkingbad hocam yatıyorum, sabah bakacağım yazarsınız inşallah. Sürpriz olur mu acaba 😅
@Shimada Sensei değerli abim iyi ki varsın senle hiç konuşamadım steam üzerinden falan dün öyle kaldı. Aktif olduğunda sohbet etmek isterim :)

Son düzenleme:
Bedava verilen Steam oyunlarını takip et eğer ki koleksiyon kartlı olanı varsa hemen edin ve Steam idle veya benzeri bir programı indir kur bütün kartları otomatik çıkartsın sen de çıkanları pazara koy minimum fiyattan. Sonra profil seviyesi atladıkça arkaplan, sohbet emojisi tarzı şeyler verir. Onları da pazar da istersen satabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı