Steam'den satın alınan oyun kütüphaneye gelmedi

• Konuyu başlatan w00zy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 63
  • Görüntüleme 5B
Carşamba günü saat 16.30 da para kartıma yattı ve indirimler bitmeden aldım RDR2'yi cidden çok güzel oyun. Konuyla ilgilenenlere teşekkürler.

Bende bu sorunu yaşadım nasıl çözdüğünüzü söylerseniz sevinirim. Aramızda ki tek fark benim indirimden 3, 70TL'lik oyun almak. Benden hem 2 defa para çekti hem de indirim bitti.

Bende bu sorunu yaşadım nasıl çözdüğünüzü söylerseniz sevinirim. Aramızda ki tek fark benim indirimden 3, 70TL'lik oyun almak. Benden hem 2 defa para çekti hem de indirim bitti.
Hocam öncelikle geçmiş olsun sorunumu yaklaşık 1 haftada çözdüm ilk önce steama bilet gönderdim ve paranın onlara ulaşmadığını öğrendim sonrasında bankam ile görüştüm adamlar kartımın yurt dışı alışverişine kapalı olduğu için bakiyemin şuan havada olduğunu yani bloke edildiğini söylediler paramın ne zaman geleceğini söylediğimde ise 3 iş günü içerisinde kartınıza tanımlanacaktır dediler ve param geri yattı önerim direk banka ile irtibata geçip paranızın ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek büyük ihtimal sizin de kartınız yurt dışına kapalı.Umarim yardımcı olabilmişimdir.İyi günler

Hocam öncelikle geçmiş olsun sorunumu yaklaşık 1 haftada çözdüm ilk önce Steam'e bilet gönderdim ve paranın onlara ulaşmadığını öğrendim sonrasında bankam ile görüştüm adamlar kartımın yurt dışı alışverişine kapalı olduğu için bakiyemin şu an havada olduğunu yani bloke edildiğini söylediler paramın ne zaman geleceğini söylediğimde ise 3 iş günü içerisinde kartınıza tanımlanacaktır dediler ve param geri yattı önerim direk banka ile irtibata geçip paranızın ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek büyük ihtimal sizin de kartınız yurt dışına kapalı. Umarim yardımcı olabilmişimdir. İyi günler.

Papara'ya yazdım bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı