Steam'den The Crew Almak

Oyun Kayitlari

Hectopat
Daha fazla  
The Crew™ on Steam
Bu linkteki the crew oyununu alıcam ama şimdi normal paketi yanı gold olmayanı alsam 69 tl'ye 2-3 ay sonra gold geçmek istesem 140 tl ayrıyeten gine mi vermem lazım yoksa indirim yapıyor mu normal paketi aldığım için ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Gold Edition alırsan çıkacak olan tüm DLC paketlerine ücretsiz sahip olabileceksin, yani Season Pass elde edeceksiniz.
Emir benim sorumu biraz yanlış anlamışsın ama verdiğin cevapte işime yaradı onu bilmiyordum.
Benim sorum ise The Crew satın aldım diyelim 69 tl'ye 1 ay sonra The Crew Gold Edition geçmek istesem (Şunuda ekliyim en başta The Crew Gold Edition alsaydım sonuçta The Crew almış olurdum.) ama ben zaten The Crew almıştım şimdi sadece The Crew Gold Edition Yükselmek istiyorum öyle düşün konuyu The Crew Gold Edition 140 tl benimde The Crew aldığım için The Crew Gold Edition alırken indirim yaparmı ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı