Steam'den ucuz oyunları silmek mantıklı mı?

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, 1 liralık kart düşen oyunları bir sürü kez topladım ve kartlarını düşürdüm. Bu sayede istediğim bazı oyunları alabildim. Bunu alışkanlık haline getirdim. Şu an ise hesabımda 150 adet oyun var. Bunların abartısız 90'ı geçkini 1 liralık diğerleri ise RDR2 gibi pahalı oyunlar. Az buz oyunu olan (15-20 tane) ve sürekli o oyunlarda vakit geçiren minimum 1K saat harcayan insanları hep özenmişimdir. Bu oyunlar silmek ile silmemek arasında derin bir çizgideyim, birkaç tanesi güzel oyuna benziyor. Sizce sileyim mi, silmeyim mi?
Örnek: Save 44% on Greyfox RPG on Steam

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'i hangi amaçla kullandığınıza bağlı. Eğer Steam'i benim gibi Koleksiyoncu gözüyle bakıp, sadece oyun oynamaktansa oyun oynamayı bırakıp ben bu hesabı dolar kurundan satar kâr ederim diye düşünüyoranız hayır silmeyin. Yok eğer ben oyunumu oynayıp sonra salarım diye düşünüyorsanız, silmenizi öneririm.

Merhabalar arkadaşlar, 1 liralık kart düşen oyunları bir sürü kez topladım ve kartlarını düşürdüm. Bu sayede istediğim bazı oyunları alabildim. Bunu alışkanlık haline getirdim. Şu an ise hesabımda 150 adet oyun var. Bunların abartısız 90'ı geçkini 1 liralık diğerleri ise RDR2 gibi pahalı oyunlar. Az buz oyunu olan (15-20 tane) ve sürekli o oyunlarda vakit geçiren minimum 1K saat harcayan insanları hep özenmişimdir. Bu oyunlar silmek ile silmemek arasında derin bir çizgideyim, birkaç tanesi güzel oyuna benziyor. Sizce sileyim mi, silmeyim mi?
Örnek: Save 44% on Greyfox RPG on Steam

Oyunları gizlemeyi deneyebilirsiniz kullandığınız oyunları liste yapabilirsiniz silmeyin dursun belki oynamak istersiniz.

IMG_20210417_084810 - Kopya.jpg

Şu şekilde gruplandırılmış halde ancak ne biliyim biraz insanın sinirini bozuyor. İçlerinde Seen gibi oynamak istediğim oyunlar da var Hentai gibi tamamen gereksiz oyunlar da var.
Steam'i hangi amaçla kullandığınıza bağlı. Eğer Steam'i benim gibi koleksiyoncu gözüyle bakıp, sadece oyun oynamaktansa oyun oynamayı bırakıp ben bu hesabı dolar kurundan satar kâr ederim diye düşünüyoranız hayır silmeyin. Yok eğer ben oyunumu oynayıp sonra salarım diye düşünüyorsanız, silmenizi öneririm.

Koleksiyon için ayırdığım bir hesabım vardı içerisinde 400 adet oyun vardı (çoğu 1 liralık) 1500 liradan satmıştım arkadaşıma. Yeni bir hesap açtım ve bu hesapta da dayanamadım gene çöp ettim sürekli bunu yapıyorum dayanamıyorum para çok tatlı geliyor profilimi çöp ediyorum sonra silmeye kıyamıyorum böyle böyle rahat 5 hesap değiştirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı