Steam'den Uplay hesabını kaldırmak

Çınar Velit

Centipat
Arkadaşlar benim bir Steam hesabımda AC Origins var. Oyunu Steam'den aldım. Sonra Far Cry için internet üzerindeki sitelerden bir Uplay hesabı almıştım. AC Origins'i Far Cry hesabıma bağladım ikide bir çık gir yapmamak için. Şimdi AC Origins'e girmeye çalıştığımda şifre yanlış diyor. Orijinal sahibi şifreyi değiştirmiş olmalı. Ama ben bu hesabı kaldırmak ve yeni Uplay hesabımı Steam hesabıma bağlamak istiyorum. AC Origins'e girebilmek için. Sonuçta oyunu Steam'den aldım. Hesabı nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    72,5 KB · Görüntüleme: 379
Son düzenleyen: Moderatör:
Burası değil. Uplay mağazası vb. olduğu Launcher demek istiyorum. Böyle bir Launcher görmedim daha.
@Çınar Velit Giriş yapmanızı istedim. Giriş yapmadan ayarlara girmeyi kast etmedim.

Giriş yapamıyorum ki. Sorun orada. Giriş yapsam oyunuda oynayacaktım. Hatta parolamı unuttuma tıkladım ve şifreyi Gmail hesabımı kullanarak değiştirdim. İlginç bir şekilde. Ama girdiğimde her türlü yanlış şifre diyor.

Dolandırılmış olabilirsiniz. Satıcı ile iletişime geçin.

Fazla karıştı konu. Tekrar anlatabilir misiniz? Hangi hesaba giremiyorsunuz, anlamadım. Şifreyi bulmaktan başka çareniz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı