Steam'den yüklenen oyunlar Dünya olarak gözüküyor

enes bea

Decapat
Ekran Görüntüsü (40).png

Ekran Görüntüsü (39).png

Steam'de 1 haftadır yüklediğim her oyun böyle dünya olarak gözüküyor. Tıkladığımda ise bu hatayı alıyorum. Steam'de simgeyi yeniledim dosya bütünlülüğünü doğruladım ama yine olmadı.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (40).png
    Ekran Görüntüsü (40).png
    5,8 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 787458

Eki Görüntüle 787459

Steam'de 1 haftadır yüklediğim her oyun böyle dünya olarak gözüküyor. Tıkladığımda ise bu hatayı alıyorum. Steam'de simgeyi yeniledim dosya bütünlülüğünü doğruladım ama yine olmadı.

Bu hata oyun kısayolunun, internet kısayolu ile kaydedilme hatasıdır. Dünya resimi ise kullandığın tarayıcının resmidir. Tam olarak hatırlamıyorum ama eğer kısayolun uzantısını .url yerine .lnk yaparsanız sorun düzelicektir, olmaz ise oyun dosyalarına giderek .exe formatındaki oyunun kısayolunu kopyala-yapıştır ile masaüstüne atarsınız.

Son düzenleme:
Bu hata oyun kısayolunun, internet kısayolu ile kaydedilme hatasıdır. Dünya resimi ise kullandığın tarayıcının resmidir. Tam olarak hatırlamıyorum ama eğer kısayolun uzantısını .url yerine. lnk yaparsanız sorun düzelicektir, olmaz ise oyun dosyalarına giderek .exe formatındaki oyunun kısayolunu kopyala-yapıştır ile masaüstüne atarsınız.
Kısaca masaüstüne gönder dese? Steam üstünden başlatması en mantıklısı aslında.

Bu hata oyun kısayolunun, internet kısayolu ile kaydedilme hatasıdır. Dünya resimi ise kullandığın tarayıcının resmidir. Tam olarak hatırlamıyorum ama eğer kısayolun uzantısını .url yerine .lnk yaparsanız sorun düzelicektir, olmaz ise oyun dosyalarına giderek .exe formatındaki oyunun kısayolunu kopyala-yapıştır ile masaüstüne atarsınız.
uygulamanın ayrıntılarında url yazıyor ama nasıl ınk A çevireceğimi bilmiyorum

Geri
Yukarı