Steam'e bağlı Social Club hesabını değiştirme

UNEQUAL

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Yakın zamanda Steam'den Grand Theft Auto V aldım indirdim, ilk girişimde daha önceden satın almış olduğum Max Payne 3'te kullandığım Social Club hesabını otomatik olarak GTA 5'te kullandı ve ben de otomatik giriş bölümünü tikledim. Oyuna girebiliyorum, onlinea da girebiliyorum hiç sıkıntı yok fakat Rockstar Games'in mobil için geliştirdiği iFruit adlı uygulamaya girdiğimde şifremi unuttuğumu fark ettim ve giriş yapamadım.

Aşağıdan şifremi unuttum bölümüne gittim ve e posta hesabıma parola hesaplama maili gönderdi e posta hesabıma giriş yaptığımda ise hesabımın bilmediğim bir nedenden dolayı kapatıldığını fark ettim. İtiraz ettim ama halen yanıt gelmedi. Sonuç olarak Social Club'ın internet sitesine giriş yapamıyorum, şifremi sıfırlayamıyorum. Social Club hesabını değiştirmeye çalıştım fakat yapamadım dostlarım. Bu konuda sizlerden yardımlarımı bekliyorum.

Saçmalık. Steam bağlantısını kolay kolay kaldıramıyorsun. Gereksiz sitelere girip gereksiz işler yapman lazım. Yapman gereken: Steam hesabının linkini kopyala, şu 5 siteden birinden steam linkini ID'ni bul SteamRep » Home home - STEAMID I/O Steam ID Finder Profile.tf • Home Steam ID Finder / Simple ID Converter sonra ID'nin net göründüğü bir ekran görüntüsü al ve Rockstar desteğe başvur.
Steam hesabını ancak böyle kaldırabilirsin. Kaldırdıktan sonra isteiğin hesapla eşle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı