Advertisement

Steam'e başka hesapta kullanımda olan telefon numarası girilirse hesap kısıtlanır mı?

Yusuf islam68

Hectopat
Daha önce Steam hesabımda tanımlı olan telefon numaramı başka bir Steam hesabıma tanımladım. Steam'de benim hesabımı kısıtladı. Yeni hesap açtım bir buçuk yıldır. Telefon numaramı hiçbir Steam hesabımda kullanmadım şimdi Steam'e eklersem gene kısıtlanır miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Orwinyath

Decipat
Hocam hesabın kısıtlanması derken nasıl bir kısıtlama? Yeni hesaplar 5$ bakiye yatırılana kadar kısıtlı hesap oluyor(arkadaş ekleyemiyor pazarda ürün satamıyor vs.) Telefon numarasıyla alakası yok. Tek numarayı birden fazla hesapta kullanabilirsiniz bunda bir sıkıntı yok.

reptile

Gigapat
aynı numara olunca korsan çalıntı hesap olarak algıladı

Böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum. Zira Valve aynı numaranın farklı hesaplarda kullanılabileceğini söylüyor.

Telefon numaramı farklı hesaplarda kullanabilir miyim?

Evet. Aynı telefon numarasını birden fazla hesapta kullanabilirsiniz.

Aldığınız uyarının ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz? Hesap adı varsa sansürleyin.

KS
KS
Yusuf islam68

Yusuf islam68

Hectopat
Ekran görüntüsü böyle

Ekran Alıntısı.PNG

Böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum. Zira Valve aynı numaranın farklı hesaplarda kullanılabileceğini söylüyor.

Telefon numaramı farklı hesaplarda kullanabilir miyim?

Evet. Aynı telefon numarasını birden fazla hesapta kullanabilirsiniz.

Aldığınız uyarının ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz? Hesap adı varsa sansürleyin.

ekran görüntüsü böyle

Eki Görüntüle 1393846

reptile

Gigapat
@Yusuf islam68

Bunun direkt olarak aynı telefon numarasını kullanmanızla alakası yok. Sözleşme ihlali yapmışsınız diyorlar.

Hesabınızdan başka hesaplara oltalama mesajları gönderilmiş olabilir mi? Ya da herhangi bir spam mesaj? Hesaba çalıntı veya korsan dememişler ayrıca. Uyarıda da görebileceğiniz üzere.

Yeni konular

Yukarı