Steam'e Ininal'den para aktaramıyorum

Waithy

Decapat
Steam'e Ininal'le para yükledim, hesabımdan çekildi ama Steam cüzdana gelmedi - gelmiyor nasıl geri alacağım veya Steam cüzdana aktaracağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklenmesi biraz zaman alabilir şu linke tıklayıp hesabınıza giriş yapın sürekli sayfayı yenileyin. Siz konuyu açalı 13 dakika geçmiş yani muhtemelen gelmiştir bile. Ayrıca lütfen ininal kullanmayı bırakıp Papara'ya geçin paranıza yazık. Her ay 2 ₺, her para yüklemenizde 2 ₺, 50 kuruş banka komisyonu, 50 kuruş ininal komisyonu derken toplamda 5 ₺ çekiyorlar paranıza değer veriyorsanız lütfen Papara'ya geçin.

Bende de bir ara olmuştu, Ininal'ın uygulamasından e-pin satın alarak yüklüyorum daha garanti oluyor. Ama dediğiniz sorun için ininal müşteri hizmetlerini aramanız daha mantıklı olur.

teşekkür ederim
Yüklenmesi biraz zaman alabilir şu linke tıklayıp hesabınıza giriş yapın sürekli sayfayı yenileyin. Siz konuyu açalı 13 dakika geçmiş yani muhtemelen gelmiştir bile. Ayrıca lütfen ininal kullanmayı bırakıp Papara'ya geçin paranıza yazık. Her ay 2 ₺, her para yüklemenizde 2 ₺, 50 kuruş banka komisyonu, 50 kuruş ininal komisyonu derken toplamda 5 ₺ çekiyorlar paranıza değer veriyorsanız lütfen Papara'ya geçin.
yok gelmedi ama paparaya geçeceğim

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı