Steam'e Papara'dan ödeme yapınca para Steam'e iletilmiyor

Memoz112

Picopat
Daha fazla  
Steam'e Papara'dan ödeme yapıyorum, para Steam'e iletilimiyor(Desteğin cevabı). Papara'yı aradığımda ise bana yardım edemeyeceklerini söylüyorlar, sistem bozukmuş galiba. Yardımcı olur musunuz?

Steam'e Papara'dan ödeme yapıyorum, para Steam'e iletilimiyor(Desteğin cevabı). Papara'yı aradığımda ise bana yardım edemeyeceklerini söylüyorlar, sistem bozukmuş galiba. Yardımcı olur musunuz?
Papara uygulamasına girip ödemeler kısmında Steam'i kapatmış olabilir misiniz?

Düzenli olarak paparadan ödeme yapıyorum ve cashback alıyorum. Ödeme seçeneklerinde kartın vesaire doğru seçildiğinden eminseniz birkaç saat sonra tekrar alışveriş yapmayı deneyin.

Hocam kartın internet alışverişlerine açıkmı.
açık.

Papara uygulamasına girip ödemeler kısmında Steam'i kapatmış olabilir misiniz?
Hayır önceden alışveriş yapmıştım zaten.

Ne Steam yardımcı olabilmiş ne Papara'nın kendisi.

En iyisi başka bir ödeme yolu ile satın almanız gerek.
Hocam paparada 420 lira param kalmış oldu sıkıntı orda.

Açık.

Hayır önceden alışveriş yapmıştım zaten.

Hocam Papara'da 420 lira param kalmış oldu sıkıntı orada.

Hocam o zaman Steam cüzdanıza girin oradan kart ekle yerinden kartını ekle daha sonra kartını ekledigin için 3 TL bir para çekiyor hesaptan (daha sonra alışveriş yaptığın zaman iade ediyor diye biliyorum emin değilim) ekledikten sonra oyunu satın alırken ödeme yöntemlerinde direk kartınız çıkacaktır seçip ödemenizi yapabilirsiniz.

Hocam o zaman Steam cüzdanıza girin oradan kart ekle yerinden kartını ekle daha sonra kartını ekledigin için 3 TL bir para çekiyor hesaptan (daha sonra alışveriş yaptığın zaman iade ediyor diye biliyorum emin değilim) ekledikten sonra oyunu satın alırken ödeme yöntemlerinde direk kartınız çıkacaktır seçip ödemenizi yapabilirsiniz.
işe yaramadı tekrardan mail attım bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı