Steamgames.com habersiz para çekme işlemi

Muhammed_trn

Hectopat
Steamgames.com diye bi site kartımdan 2 kez 87 TL bakiye çekmiş. Nasıl oldu anlamadım kart bilgilerimi her siteye vermem, askerim zaten. Parayı nasıl alacağım? Yardımcı olun lütfen.

365217

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu hortlatıyorum ama ben de bugun kart ödemeleri geçmişimde site adını görüp, steam de o tarihte alışveriş yapmadığımı farkettim, bankayı aradım steamgames.com adlı siteyle yaptığım tüm alışveriş tarihlerini söylediler ve bazıları tam o tarihte olmasa da yakın tarihte ben steamden oyun almışım, demem o ki site steam'in ta kendisi. Bazen satın aldığınız oyundan bi kaç gün sonra parayı karttan çektiği için şüphe uyandırıcı durumlar olabiliyor.

Bugun aynı şey babama oldu hiçbir şekilde bilgisini girmemesine rağmen 3 TL kesilmiş ve 50 dolar denemeye kalkmışlar steamgames.com sitesi diyor kartı hemen kapattırdı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar steamgames.com tarafından babamın kredi kartından da para çekmişler. Bankayı aradık kredi kartını kapattık para iadesi için 60-80 gün geçmesi gerekiyormuş. Paranın iade süresi sıkıntı değil fakat bu kredi kartının bilgisi bunların eline nereden geçmiş olabilir? Hayır kredi kartı bilgisini de gerçekten güvendiğimiz siteler dışında başka yerlerde de kullanmadık anlamadım gitti. Ben zaten çoğu alışverişimi İninal üzerinden gerçekleştiriyorum. Bazen yüksek meblağlı alışveriş yapacağım zaman babamın kredi kartından 3D korumalı alışveriş yapıyordum o kadar. Benim gibi steamgames.com'dan böyle bir mağduriyete uğrayan olduysa benimle iletişime geçerse çok sevinirim.

Arkadaşlar steamgames.com tarafından babamın kredi kartından da para çekmişler. Bankayı aradık kredi kartını kapattık para iadesi için 60-80 gün geçmesi gerekiyormuş. Paranın iade süresi sıkıntı değil fakat bu kredi kartının bilgisi bunların eline nereden geçmiş olabilir? Hayır kredi kartı bilgisini de gerçekten güvendiğimiz siteler dışında başka yerlerde de kullanmadık anlamadım gitti. Ben zaten çoğu alışverişimi ininal üzerinden gerçekleştiriyorum. Bazen yüksek meblağlı alışveriş yapacağım zaman babamın kredi kartından 3D korumalı alışveriş yapıyordum o kadar. Benim gibi steamgames.com'dan böyle bir mağduriyete uğrayan olduysa benimle iletişime geçerse çok sevinirim.

Bilmiyorum hocam bende şaşırdım o dönemde inşallah yüksek bir miktar almamışlardır.

Geri
Yukarı