Çözüldü Steam'i siler gibi oldum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Codfish

Hectopat
Makaleler
2
Steam'i masaüstüne kurmuştum ama oyunlar D de kuruluydu, yanlışlıkla Steam'e sağ tıklayıp sil dedim ama 4-5 saniye sonra iptal ettim şu an Steam'i açamıyorum, Steam'in dosyalarının çoğu duruyor, Steam'i silip tekrar yüklesem oyunları tekrar yüklemem gerekmez değil mi? Steam library olarak oyunlar D deydi çünkü. Nasıl Steam'i tekrar açabilirim.

Çözüm
İlk resimdeki kısmı açın. Sonrasında ikinci resimde işaretlediğim gibi tüm oyunları tik ile işaretleyip diğer diskteki Steam klasörüne aktarın. Aktarım bittikten sonra C diskinde Steam klasörünü silin.

İnternet üzerinden Steam'ı tekrar indirip C içine kurun.

Üçüncü klasörde attığım kısma gelip yeni kütüphane klasörü ekle kısmından diğer diski seçin.

Sonrasında isteğe bağlı fakat ilk başta aktardığınız oyunları geri aktarabilirsiniz.

@SiyahPassat aynı durum bende de var yardımcı olabilir misin?

@SiyahPassat aynı sorun bende de var yardımcı olabilir misin?

İşinize yaramıştır umarım.
Yerel disk C veya D artık nereye kurulduysa oradadır. (eğer ellemediyseniz yerel disk C üzerindedir.)

1642767250221.png

Exe dosyası silinmiş sanırım.

Eki Görüntüle 1276911

Exe dosyası silinmiş sanırım.

Discord'dan bana ulaş. O şekilde çözmene yardım edeyim çünkü adımlar çok çok uzun.

Steam'ı silip yükleyeceksin ama silmemen gereken dosyalar olacak.

Steam'ı C diskine baştan yükleyip e diskindeki oyunlara erişmek için e diskine kütüphane oluşturarak sorunu çözdük.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı