Steam'i Silince Oyunlar da Silindi

Steam'ı sildim, oyunlarım yüklü ama tekrar yükle diyor. Ne yapacağım?
Ayrıca oyunlar yükle derken? Oyunları steamapp klasörü içerisinde mi görüyorsun? Yoksa Steam programında kütüphanende solda isimleri mi var sadece?

Son düzenleyen: Moderatör:
D bölümünde benim oyunlar, orada yeni bir kütüphane nasıl oluşturacağım?
Steam ayarlarına gel. İndirmeler der. Oradan yükleme klasörü var yukarıda klasör ekle de. Sonra D'yi seç. Oradan oyunların olduğu klasörü seç hepsi geri gelecek.

Evet steampss common'da görüyorum.
Evde olsa resim atardım sana ama bu kadar yardımcı olabiliyorum.
Steam ayarlar > indirmeler > yükleme klasörü ( en üstte) > klasör ekle olacak orada > oradan D'yi seçip Steam klasörünü seç. Seçince 2-3 saniye PC donma yapabilir. Tüm yüklü oyunların geri gelecek.

Seçilen diskte zaten bir kütüphane bulunuyor. Steam sizin için çok sayıdaki oyun yüklemelierini tek bir klasörde yönetecektir diyor bana.
Evde olsa resim atardım sana ama bu kadar yardımcı olabiliyorum.
Steam ayarlar > indirmeler > yükleme klasörü ( en üstte) > klasör ekle olacak orada > oradan D'yi seçip Steam klasörünü seç. Seçince 2-3 saniye PC donma yapabilir. Tüm yüklü oyunların geri gelecek.
Yüklü olan yeri seçtim şimdi de böyle bir şey geldi yazdım orada.
Bana bir de sizin dediğiniz gibi yapınca sürücü diskinde olamaz diyor.

Oyunların kurulu olduğu klasörü mü seçiyorsunuz? Mesela CSGO kurulu, CSGO'nun bir üst klasörünü mü seçiyorsunuz? Eğer öyle ise onunda 1 üstü seçin, o olmaz ise onunda 1 üstü olarak deneyin. Tam olarak hangisini seçiyordum ben hatırlamıyorum ama kendim hep bu şekilde yapıyorum. Oyunların olduğu klasörden üst klasörleri seçe seçe devam edin birinde kesin olacak. En olmadı akşama evde resim atayım sana, ama o zamana kadar kesin çözersin ;)

Ben bir mesajda "GPU'nun" yazacağım yerde "GPUnun" yazmıştım ve ceza yemiştim. Üstelik kasıtlı da değil. Mesajın bütününü okuduğunuzda bunu anlayabilirdiniz.

Şimdi bu arkadaşın konusu onaylanmış ve mesajları kendi yazdığı şekilde düzenlenmemiş olarak duruyor. Konudan alakasız mesaj olduğu için yine ceza yiyeceğim muhtemelen.

Steam üzerinden dosya doğrulama yaparsan eğer oyunun dosyaları silinmemişse tekrar indirmene gerek kalmayacaktır. Silinmişse geçmiş olsun.

Düzenleme: Moderasyon çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı