Steam'in Oyun İndirmesini Ertelemesi

Killshot011

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
3 tane oyunun güncellemesi var ancak hiçbiri inemiyor. İndirme başlıyor 3 saniye sonra 2 dakika sonrasına ertelendi diye yazı çıkıyor ve bu böyle böyle devam ediyor. Örneğin 13:00'da indirmeye başlat diyorum. 3 saniye indiriyor sonra 13:02'ye ertelendi diye durduruyor indirmeyi.

İndirme önbelleğini temizledim, indirme sunucusunu değiştirdim. Başka ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline kullanıyorsun değil mi? Bu sorunu yaşayan o kadar fazla insan var ki. Henüz dün başıma geldi, bilinen ve söylenen hiçbir yöntem ben de işe yaramadı fakat bugün birkaç saat önce kendiliğinden düzeldi. Bir arkadaş indirme bölgesini United Arab Emirates yaptığın da düzelmiş, dener misin?

Son düzenleme:
3 tane oyunun güncellemesi var ancak hiçbiri inemiyor. İndirme başlıyor 3 saniye sonra 2 dakika sonrasına ertelendi diye yazı çıkıyor ve bu böyle böyle devam ediyor. Örneğin 13:00'da indirmeye başlat diyorum. 3 saniye indiriyor sonra 13:02'ye ertelendi diye durduruyor indirmeyi.

İndirme önbelleğini temizledim, indirme sunucusunu değiştirdim. Başka ne yapabilirim?
Aynı şey tamamiyle dün başıma geldi. Bir saat boyunca ne yaparsam yapayım çözemedim. Kendiliğinden düzeldi.

Superonline kullanıyorsun değil mi? Bu sorunu yaşayan o kadar fazla insan var ki. Henüz dün başıma geldi, bilinen ve söylenen hiçbir yöntem ben de işe yaramadı fakat bugün birkaç saat önce kendiliğinden düzeldi. Bir arkadaş indirme bölgesini United Arab Emirates yaptığın da düzelmiş, dener misin?
Canını yerim senin. Sabahtan beri 20 farklı konum denemiştim ama hiç Arap Emirlikleri gelmemişti aklıma, onu yapınca düzeldi normal iniyor şimdi.

Niye Superonline kullanıcılarına özel böyle bir sorun oldu ki acaba?

Sorun çözüldüyse süper. 👌 Neden bizim başımıza geliyor ben de bilmiyorum ve inanılmaz iğrendim bu durumdan artık, çıldırmamak elde değil. 😤

Evet denk geldim. Sosyalde bu hatayı aratırsan son zamanlarda birçok superonline kullanıcısı sıkıntıyı yaşıyor. Umarım artık hallederler diye bekliyoruz.

Oyunu indirdim ancak bu sefer de dosyaları görmüyor. Hitman 2'ye sahiptim ve 66 gb'ydi. Dlc'leri aldım ve 28 gb indirdi. Oyun klasörü 109 oldu indirilen dosyaları extract'lediğinde. Ancak oyunu aç dediğimde yine 28gb'lık indirme istiyor. Yerel dosyalar kısmında hala 66 gb gösteriyor. İndirdiği kısmı göremedi oyun. Dosyaları da doğruladım. Steam'im delirdi herhalde

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    21 KB · Görüntüleme: 51
  • 2.png
    2.png
    26,5 KB · Görüntüleme: 41
  • 3.png
    3.png
    7 KB · Görüntüleme: 39
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı