Steam'in Yüklü Oyunları Tekrar İndirmesi

Brnden

Hectopat
Herkese öncelikle merhaba, doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama kimsenin başına gelmemiştir eminim saçma bir sorunum var.
Oyunlar Steam Library'de var fakat tekrardan zorunlu indirmemi istiyor. Hiçbir şekilde dosyaları denetleme, oyun bütünlüğünü doğrulama gibi şeyler ile yapamadım. Bunun bir çözümü var mıdır? İnternetim 700-800 kb/s ile indiren berbat bir internet ve tekrar indirirsem 150 GB yakın dosya indirmem gerekecek. Lütfen bir çözümü olan varsa yazabilir mi?

2.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
3.PNG

steam kütüphaneye bir bak neresi seçili
neresi seçili derken biraz açabilir misiniz ?

Steam indirme ön belleğini temizleyin. Sonra oyunların dosya bütünlüğünü doğrulayın.
Clear download cache - How To's - Veri Tabanı - Steam Support

Bilgisayarda bakım için hangi programları kullanıyorsunuz?
bakım için derken antivürüs olarak mc afee kullanıyorum
bu arada bu olay nasıl oldu anlatayım
pc de 1 yerel disk vardı ben bunu 2 ye böldüm ve 2. yere 300GB yer 1. yere 700 gb yer ayırdım zamanla 300GB doldu bende yeri genişletmek istedim bunu yapamayınca AOMEI partition adında bir program ile bunları birleştirmeye çalıştım. Bundan sonra böyle oldu.

neresi seçili derken biraz açabilir misiniz ?

bakım için derken antivürüs olarak mc afee kullanıyorum
bu arada bu olay nasıl oldu anlatayım
pc de 1 yerel disk vardı ben bunu 2 ye böldüm ve 2. yere 300GB yer 1. yere 700 gb yer ayırdım zamanla 300GB doldu bende yeri genişletmek istedim bunu yapamayınca AOMEI partition adında bir program ile bunları birleştirmeye çalıştım. Bundan sonra böyle oldu.
dediğinizi yaptım ama bir şey olmadı

Arkadaşlar bakın şimdi Steam->Ayarlar->İndirmeler->İçerik Kütüphaneleri->Kütüphane Klasörleri sırayı izlediğinizde eğer steam oyunun yüklü olduğu kütüphaneyi görmez ise oyunu tekrar yüklemek ister.Kütüphane klasörünü silmediğinizden emin olun.

Arkadaşlar bakın şimdi Steam->Ayarlar->İndirmeler->İçerik Kütüphaneleri->Kütüphane Klasörleri sırayı izlediğinizde eğer steam oyunun yüklü olduğu kütüphaneyi görmez ise oyunu tekrar yüklemek ister.Kütüphane klasörünü silmediğinizden emin olun.
oraya giriyorum normalde kütüphaneyi doğru gösteriyor ama kütüphane klasöründe 120 gb dosya olmasına rağmen orada 23 gb gösteriyor

arkadaşlar teşekkürler kanser oldum her şeyi sildim tekrar yüklüyorum iyi günler :'(

aynı sorun bendede var yanlışlıkla steamin oyunları indirdiği klasöre bişey yaptım ya kopyaladım ya adını değiştirdim yüklü olan oyunları bidaha indirmek istiyor ve oyunların dosya konumlarına ulaşamıyorum ne sağ tıklayıp özellikler diyerek nede steama girip kütüphaneye gelip oyuna sağ tıklıyıp özellikler diyip ordaki dosya konumuna ulaşamıyorum. çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
oraya giriyorum normalde kütüphaneyi doğru gösteriyor ama kütüphane klasöründe 120 gb dosya olmasına rağmen orada 23 gb gösteriyor

arkadaşlar teşekkürler kanser oldum her şeyi sildim tekrar yüklüyorum iyi günler :'(
silip tekrar yüklediğinde ilerlemelerin silindimi yoksa oyundaki ilerlemelerin kaldığı yerden devam ettimi

hd tune programi ile hddnizi taratın bad sector olustuysa her denk geldiginden tekrar tekrar oyunları indirecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı