steamunlocked.net nedir?

Alican_123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internette dolanırken bu adlı https://steamunlocked.net bir site gördüm. Bu site Steam oyunlarını beleş veriyormuş. Bu nasıl bir sitedir? Yani güvenilir mi? Korsanı sevmediğinizi biliyorum ama önce oyunu denemek lazım. Aldıktan sonra pişman olmak daha kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç kimse hayrına beleş oyun vermez bence :D
En iyi ihtimal bir ton reklamlara falan girmenizi ister, vereceği oyunda dandik bir şey çıkar :D
Siteyi şimdi kontrol ettimde, bildiğiniz korsan sitesi hocam bu. Torrent ve Repack(boyutu küçültümüş) linkleri var.

25 Oyun indirdim (şu an 26. iniyor) ve evet pahalı oyunlar için güzel ama virüs bulaşabilir. Diğer oyunlarda virüs bulaşma ihtimali var. İndirdikten sonra destek alamazsınız emek yemeyin satın alın.

1 yılı aşkındır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Repack veya Skirmish crack download sitelerinin aksine size önceden kurulmuş ve indirdiğiniz andan itibaren virüs taramasına açık bir RAR dosyası göderiliyor. 7 ZIP kullanarakta sorunsuz açılıyorlar. Diğer cracklerin aksine sizden hiçbir ekstra exe. Dosyası çalıştırmanız istenmiyor. Sadece oyunun kendi başlatıcısını çalıştırıyorsunuz. Kurulu dosyalar gönderdikleri için indirme linkleri oldukça büyük olabiliyor. IDM veya tekabülü bir download Manager kullanmanızı tavsiye ederim. Sadece ufak çerez oyunlar değil triple a oyunları da bu siteden sorunsuz indirbeilirsiniz. IDM kullanarak 39 GB'lık Doom Eternal'ı indirdim oyun hiçbir sorunsuz çalışıyor. Bethesda hesabı açarak multiplayer bile oynayabiliyorsunuz. Eğer güvenliği konusunda şüpheniz varsa zaten çalıştırmadan önce virüs taraması yapabilirsiniz. Ayrıca bütün indirmeleri DownloadHaven gibi lisanslı ve virüs taraması yapan indirme sitelerinden yapıyorsunuz, asla size direkt link vermiyor. Gelirlerini de her indirmeden önce gösterdikleri birtakım reklamdan kazanıyorlar. Ayrıca eğer bir şeylerin ters gittiğini hissederseniz(ben hiç hissetmedim) bazı crackli oyunların aksine görev yöneticisinden anında görevi bitirebilirsiniz. Umarım yararlı olmuşumdur. İyi günler.
25 Oyun indirdim (şu an 26. iniyor) ve evet pahalı oyunlar için güzel ama virüs bulaşabilir. Diğer oyunlarda virüs bulaşma ihtimali var. İndirdikten sonra destek alamazsınız emek yemeyin satın alın.
25 oyun indirdiğini söyledikten sonra emek yemeyin satın alın demen ??

Arkadaşlar şimdi ben bu uygulamayı 2 3 gb oyunlar için kullanmıştım ama yinede 40 dk gibi sürelerde inmişti (internetim iyi ve kablolu) ama şimdi 20 40 gb oyunlar denedim ve bütün gün boyunca sadace 6 gb 200kb indirme hızı ki bazen 0 a düşüyo sonra belki internet ile alakalıdır dedim ve cod warzone indirmeye başladım kendi sitesinden vee 10 mb( yanında s filan yazıyodu glb çok hakim değilim) gibi
indirme hızları görüyorum yani bi sorun yok crack olmayınca ama steamunlocked’ a böyle sorunlarla karşılaştım bunun bi çözümü var mı

Arkadaşlar internette dolanırken bu adlı STEAMUNLOCKED » Free Steam Games Pre-installed for PC bir site gördüm. Bu site Steam oyunlarını beleş veriyormuş. Bu nasıl bir sitedir? Yani güvenilir mi? Korsanı sevmediğinizi biliyorum ama önce oyunu denemek lazım. Aldıktan sonra pişman olmak daha kötü.
Tamamen güvenli. Tabii pop-up ları kapatırsan. Bide yükleme hızı yükleyeceğin oyunun torrentini indirmezsen inanılmaz yavaş saniyede 300 kb falan indiriyor.

Arkadaşlar şimdi ben bu uygulamayı 2 3 GB oyunlar için kullanmıştım ama yine de 40 dk gibi sürelerde inmişti (internetim iyi ve kablolu) ama şimdi 20 40 GB oyunlar denedim ve bütün gün boyunca sadace 6 GB 200KB indirme hızı ki bazen 0'a düşüyor sonra belki internet ile alakalıdır dedim ve CoD Warzone indirmeye başladım kendi sitesinden vee 10 MB( yanında s filan yazıyordu glb çok hakim değilim) gibi
İndirme hızları görüyorum yani bir sorun yok crack olmayınca ama steamunlocked'a böyle sorunlarla karşılaştım bunun bir çözümü var mı?

Internet Download Manager kullanabilirsin çok daha hızlı indiriyor

Geri
Yukarı