Steel Series Arctis 3 Mikrofon Eskiye Göre Daha Az Ses İletiyor

Spery

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da dediğim gibi sesi önceye göre daha az iletiyor. Biliyorum bu kulaklığın mikrofonu yakında olması gerekiyor ancak ağzımın dibine sokuyorum karşı taraf beni zor anlıyor. Önceden daha uzaktan sesim gayet fazla giderdi. Bu sorunu çözmeme yardımcı olabilecek birileri var mıdır?

Başlıkta da dediğim gibi sesi önceye göre daha az iletiyor. Biliyorum bu kulaklığın mikrofonu yakında olması gerekiyor ancak ağzımın dibine sokuyorum karşı taraf beni zor anlıyor. Önceden daha uzaktan sesim gayet fazla giderdi. Bu sorunu çözmeme yardımcı olabilecek birileri var mıdır?
Başka bir bilgisayarda deneyin, yazılımdan ses ayarlarını kontrol edin, bilgisayardaki ayarları kontrol edin, çözülmezse garantiye gönderin.

Sağ alttaki hoparlör simgesine sağ tık yaptım ses efekti bölümüne girdim. Oradan kayıt bölümüne girdim. Açılan pencerede düzeyler bölümünde ayarlar kısılmıştı geri açtım.

Sağ alttaki hoparlör simgesine sağ tık yaptım ses efekti bölümüne girdim. Oradan kayıt bölümüne girdim. Açılan pencerede düzeyler bölümünde ayarlar kısılmıştı geri açtım.
Çok teşekkürler bende de aynı sorun vardı çözüldü ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben MacBook pro 2020 kullanıyorum ve windowsu ayrıyeten yükledim. O yüzden de windows sonic kullanılmıyor veya mikrofonun desibeli arttılırmıyor. Çok teşekkürler

Geri
Yukarı