Steel Series Arctis 5 Kulaklık Ağrıtıyor

hexenzz

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Arctis 5 kulaklık almıştım bundan yaklaşık olarak 3-4 ay önce. Daha önce Kingston HyperX Cloud kullanıyordum bozulduğu için Steelseries alayım dedim. Herkes memnun ama nedense ben değilim.
Tamam mikrofonu vs. iyi ama kesinlikle rahat değil. Kulak yapımdan mı bilmiyorum ama kendi padleri ile kullandığımda 1 saat kullanımın ardından kulaklarımı ağrıtıyor çünkü kulağım, kulakçığın içindeki plastik kısıma temas ediyor. Eski kulaklığımın padlerini takarak sorunu çözdüm fakat Steelseries olarak beklentimin altında kaldı açıkçası. Bana göre HyperX kat kat daha rahat bir kulaklıktı.

Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını merak ettim. Satmayı düşünüyorum elimdekini.

Ben arctis 3 kullanıyorum çok hafif ve çok rahat. Kaç saat oyun oynuyorum hiç bir zaman ağrıtmadı. Bilemiyorum siz de neden böyle bir sorun oldu.

Şahsen bende hyperx cloud 2 ile arctis 5 arasında kalıp mağazada 2’sinide denedim ve arctis 5 2019 editionu seçtim. Daha hafif ve kulakta olduğunu hissettirmiyor ama mağazada denediğim 5’di bende internetten 2019 modelini sipariş ettim sanki biraz daha küçük gibi geldi bana. Ama ağrı sızı yok :)

Birazda kafa yapım geniş olduğundan sıkıyor. Esnetme yoluna gideceğim galiba. Gerdirerek bekleteyim biraz belki esner :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı