Steel Series Rival 3 vs Hyperx Pulsefire Haste

Berkannnn

Hectopat
Herkese merhaba. Aklımda Rival 3’ü almak vardı ancak dün bi yerde Haste’yi deneme şansı buldum ve elime alınca çok hoşuma gitti. Rival 3 deneyemedim daha önce, aralarında çok bi fark olur mu ? Rival 3 390TL , Haste 630TL. Aralarındaki fiyat farkına değer mi ? Tutuş şeklim palm ve elim biraz büyük.

Palm tutuş şekline Haste pek uygun bir fare değil aslında, nasıl rahat ettin bilemedim. Ergo mouse bakman daha iyi olur, Corsair SABRE PRO gibi. Ama Haste eline oturduysa alabilirsin tabii. Aradaki farka değer.
Aslında tam Palm değil fingertrip palm arası bi şekilde diyebilirim. Açıkçası iyatı çok artırmak istemiyorum Rival 3ü önermez misiniz o fiyatlara?

Haste 3-4 gömlek üstündür. Haste indirime girer 499 TL'ye bekleyin. Rival 3 ise 390 TL etmez.
Bu hafta almam lazım. Rival 3ü neden önermezsiniz?

Aslında tam Palm değil fingertrip palm arası bir şekilde diyebilirim. Açıkçası fiyatı çok artırmak istemiyorum Rival 3'ü önermez misiniz o fiyatlara?
Bütçeniz varken önermem. Rival 3'te LOD problemi var.

Eliniz büyükse MSI GM41 de bakabilirsiniz.

Beklerim, acelem yok derseniz Haste için indirim kovalayın.

Yine de dediğim gibi, LOD sorunu var ancak bu da Rival 3'ü tamamen çöp bir ürün yapmaz.

Aslında tam Palm değil fingertrip palm arası bi şekilde diyebilirim. Açıkçası iyatı çok artırmak istemiyorum Rival 3ü önermez misiniz o fiyatlara?

Bu hafta almam lazım. Rival 3ü neden önermezsiniz?
Rival 3'ü aktif olarak 1.5 yıl kullandım, şu anda da işyerimde nerdeyse yine tüm gün kullanıyorum. Kötü bir mouse değil ama bu bütçede tercih edilmemesi gerek artık.

Bütçeniz varken önermem. Rival 3'te LOD problemi var.

Eliniz büyükse MSI GM41 de bakabilirsiniz.

Beklerim, acelem yok derseniz Haste için indirim kovalayın.

Yine de dediğim gibi, LOD sorunu var ancak bu da Rival 3'ü tamamen çöp bir ürün yapmaz.
Teşekkürler. Haste alacağım o zaman galiba. Önerdiğiniz mouse Haste den iyi midir ?

Rival 3'ü aktif olarak 1.5 yıl kullandım, şu anda da işyerimde nerdeyse yine tüm gün kullanıyorum. Kötü bir mouse değil ama bu bütçede tercih edilmemesi gerek artık.
Teşekkürler vazgeçtim almaktan.

Teşekkürler. Haste alacağım o zaman galiba. Önerdiğiniz mouse hasteden iyi midir?

Hocam tek farkı ergonomik olması artı sensörü bir tık daha kötüdür XPG olanın. Düz seviyorsanız PulseFire ergo seviyorsanız attığımı da alabilirsiniz. Ben şahsen haste tercih ederim.

Geri
Yukarı