Steel Series Rival vs Kana v2

emirthesaint

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni bir gaming mouse almak istiyorum. Steel Series'in fareleride açıkçası hoşuma gitti ama Rival ve Kana v2 modelleri arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım ?

Herhangi bir leke olduğunda falan dikkatlice temizlersen sıkıntı yok ama ne biliyim tırnakla falan kazımaya çalışırsan bi yerde deforme olur. Ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve her şeyiyle hoşuma gidiyor. Yan taraflarında baş ve serçe parmağının geldiği kısımlar başta sertler, gittikçe biraz kirlenip birazda aşınma dolayısıyla yumuşuyorlar. Onun dışında dokusu hiçbir sıkıntı çıkarmıyor iyi bakarsan.

Rival'ın internette unboxing videolarını izledim ve dokusunun diğer farelere göre daha değişik olduğunu gördüm. Çok çabuk lekelenecek ve eskiyecek gibi görünüyordu. Acaba siz böyle bir sorun yaşadınız mı ?
Aynen, çok çabuk lekeleniyor. Ama geçici. Terden falan ıslaklık olduğu anlaşılıyor ama geçiyor. Çiziliyor ama 2 DK sonra geçiyor. Böyle bir yapısı var.

Rival bende terletmiyor. Sensei Raw kullanıyordum glossy modelini onu tutamıyordum. Rivail eli terletmez genellikle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı