Steelseries Apex 150 vs Corsair K55

Bence bu kadar para verip mekanik klavye almamak bence saçmalık.

Eğer benim için ışık önemli değil derseniz kesinlikle Gigabyte Force K83 almalısınız. Cherry MX switchler kullanıyor piyasada alabileceğiniz en iyi switchler.

Işıklı olsun isterseniz Kaihl switch kullanıyor olan Sharkoon Pure Writer RGB bakabilirsiniz.

Bence bu kadar para verip mekanik klavye almamak bence saçmalık.

Eğer benim için ışık önemli değil derseniz kesinlikle Gigabyte Force K83 almalısınız. Cherry MX switchler kullanıyor piyasada alabileceğiniz en iyi switchler.

Işıklı olsun isterseniz Kaihl switch kullanıyor olan Sharkoon Pure Writer RGB bakabilirsiniz.
Aslında ben bu klavyeyi aldım ancak kargodan haber gelmedi ben gidip alamadım vs derken iade olarak geri döndü aldığımda da rahattım aslında vicdan olarak. ne kadar kullanmasam da kötü bir karar olduğunu düşünmüyordum. ama ille de mekanik olsun diye tutturmak yerine rahat konforlu bir ürün olsun diye düşündüm sorduğum 2 klavyenin fiyatları da bana bir tık fazla aslında ama en azından rahat görünüyorlar. bileklik desteği olsun isterim. K83 için tek sorun kırmızı switch olması. Basma hissiyatı yok diye biliyorum bende basma hissiyatı olsun isterim açıkçası. yanlışlıkla tuşlara basmayı hiç istemem. ingilizce olması hoşuma gitti ancak dediğim gibi. belki o fiyat bandında önerebileceğiniz blue switch klavyeler olursa bakmak isterim. bu arada tekrardan almayı fırsat vermeyi istiyorum ancak elime fırsat geçmişken tekrar bir diğer ürünlere göz gezdirmek istemiştim.

Sanırım doğru istersen arayıp sor eğer blue ise kesinlikle alınır.
Soracağım. İlginiz için çok çok teşekkür ederim.
Gigabyte K83 ün blue switch versiyonunu aldım yukkodan ve şimdi geldi ben bu kadar sağlam hissettiren bir alet daha önce görmedim. klavye rahat bir kilo var ve gerçekten çok hoşuma gitti blue switchin de doğru tercih olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı