SteelSeries Apex 3 TKL alınır mı?

Bütçe
1000TL

Furkannozzturk3

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.
Mevcutta James Donkey 610 kullanıyorum ve bozulmak üzere. Bir klavye istiyorum. Bu klavyeyi düşünme nedenim mouseum da SteelSeries, ekosistem olur dedim. Ama membran olması bir düşündürüyor. Ne dersiniz?
Başka klavye önerileriniz varsa 1000TL'ye kadar değerlendirebilirim. Teşekkürler.

Ürün:

SteelSeries Apex 3 TKL Gaming klavye - 8 bölge RGB aydınlatma - IP32 suya ve toza dayanıklılık - Türkçe qwerty.

Arkadaşlar selam.
Mevcutta James Donkey 610 kullanıyorum ve bozulmak üzere. Bir klavye istiyorum. Bu klavyeyi düşünme nedenim farem da SteelSeries, ekosistem olur dedim. Ama membran olması bir düşündürüyor. Ne dersiniz?
Başka klavye önerileriniz varsa 1000TL'ye kadar değerlendirebilirim. Teşekkürler.

Ürün:

SteelSeries Apex 3 TKL Gaming klavye - 8 bölge RGB aydınlatma - IP32 suya ve toza dayanıklılık - Türkçe qwerty.

Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum çünkü aradığım her şeyi bunda buldum. Benim alma sebebim aşağıdaki özellikler oldu.
Bilek desteği.
Ses yüksekliğini değiştirme tuşu.
Video durdurma tuşu.
Sessiz tuş takımı.
Daha ne olsun :)

Membran klavyeye 700TL vermeyin.

Layout sorun olmayacaksa Alloy Origins düşünülebilir.

İnceleyeceğim çok teşekkür ederim. Layout çok farklı gelmedi ama sorun olacağını sanmam
Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum çünkü aradığım her şeyi bunda buldum. Benim alma sebebim aşağıdaki özellikler oldu.
Bilek desteği.
Ses yüksekliğini değiştirme tuşu.
Video durdurma tuşu.
Sessiz tuş takımı.
Daha ne olsun :)
Aslında ben de o multimedya için çok istiyorum ama bundan önce 700e razer ornata chroma v2 almıştım membran diye iafe ettim 😄 Bir de gereksiz gelmişti o kadar para. Apexi biraz daha inceleyeceğim.

İnceleyeceğim çok teşekkür ederim. Layout çok farklı gelmedi ama sorun olacağını sanmam.

Aslında ben de o multimedya için çok istiyorum ama bundan önce 700e Razer Ornata Chroma V2 almıştım membran diye iafe ettim 😄 bir de gereksiz gelmişti o kadar para. Apex'i biraz daha inceleyeceğim.

Apex'te membran :) tabii bu paralar membran için çok ama şu an kaliteli bir markanın mekanik kalvyesimin 1200TL gibi duruyor. Gidip de Gamepower mekanik alacağıma SS alırım net.

Dostum konuyu hortlatacağım ama SteelSeries aldın mı ? Bende özellikle TKL arıyorum ama kaliteliler en az 1000TL'den başlıyor eğer mekanikse.

Yeni konular

Geri
Yukarı