SteelSeries Apex 5 alınır mı?

Hocam numpad benim için bir yaşam tarzı. O yüzden tkl önermiyorum. Bir de ben şimdi bilek desteğine alıştım o da güzel olursa olur. Bir de hocam ben bu technopath YouTube kanalında ineceleme izledim. Switch'ler yarı mekanik yarı membran dedi. Sesi bayağı mekanik gibi. Sizce değmez mi veya bu kalitede başka klavye var mı?

SteelSeries'ten şaşmazdım ben açıkçası az modeli ile aşırı kaliteli bir marka her ürününü tavsiye ederim. (Arctis 3 hariç)

@MetinMumcu bu modelleri önerebilirim:

@MetinMumcu bu modelleri önerebilirim:

Hocam G513'te tuş fırlama sorunu varmış doğru mu?

Hocam bu Switch'in bana zararı ne oluyor.
Ne demek istediğinizi pek anlamadım. Galiba switch'in kötü olmasının neyi değiştirdiğini sormuşsunuz. Basım hissiyatı, tuşların etkinleşmesinden önce gitmesi gereken mesafe, tuşu aktive etmek için harcanan güç, tuşun çıkardığı ses, tuşların ortalama basım ömrü (dayanıklılığı) gibi faktörler switch'lerin iyi olup olmadığını belirler. Saf mekanik anahtarlara sahip bir klavye almaktansa basım hissiyatı membrane klavyelere benzeyen mekanik bir klavye almak mantıksız. Dediğim gibi o bütçedeki en iyi opsiyonlar Corsair K70 MK2 ve Razer Blackwidow Elite olacaktır. Corsair K70'De Cherry MX Red switch kullanılır. Piyasanın en iyi switchi denilebilir. Şayet Razer'da en iyi switch listesinde ilk 3'e girer. Fakat Türkiye'de Blackwidow Elite sadece green switch'le yani bir nevi blue switch'le bulunuyor. Sesten rahatsız olduğunuzu söylemiştiniz galiba. Bu yüzden tavsiyem kesinlikle Corsair K70.
Hocam numpad benim için bir yaşam tarzı. O yüzden tkl önermiyorum. Bir de ben şimdi bilek desteğine alıştım o da güzel olursa olur. Bir de hocam ben bu technopath YouTube kanalında ineceleme izledim. Switch'ler yarı mekanik yarı membran dedi. Sesi bayağı mekanik gibi. Sizce değmez mi veya bu kalitede başka klavye var mı?
Evet demin ki mesajımda bahsettim. O klavyeye mekanik diyemezsiniz. Dediğim gibi yarı mekanik. 350 TL'ye de yarı mekanik klavye var. Klavyenin mekanik olup olmamasını sesi etkilemez. Mekanik klavye sesi ne ayrıca :D Apex 7 ve PRO harici alınmaz.

@Bloody Hell Sesten pek rahatsız olmam. Sesi daktiloya benzetiliyor. Yani sormak istediğim şuydu cevabını da aldım. Bu Switch'in bana ne kaybı olur gibi bir soru sormuştum. Apex 5'in 20M tuş basım garantisi var. Bu beni ne kadar götürür. Günde 5 6 saat bilgisayardayım. Genelde video izliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı