SteelSeries Apex 7 vs Apex Pro

Apex 7 vs Apex Pro

• Oy verenlerin toplamı
    17

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
5 Gün sonra Apex serisi olan bir klavye almak istiyorum.
Apex 7 ve Pro arasında çok kararsız kaldım.

Hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tercihe göre değişir. Ayarlanabilir basma özelliği benim için çok da önemli bir özellik gibi gelmediği ve uzun bir aradan sonra tekrar TR klavyeye geçmek istediğim için Apex 7 kırmızı switch tercih ettim. SteelSeries'in OmniSwitch için iddia ettiği 0.7 ms gecikme süresi ile Apex 7'de kullandığı kırmızı switch gecikmesi arasındaki süreyi fark edemezsin.

Eğer switchlerin çalışma mesafesini ayarlamak ve en pahalı ürünü almak istiyorum dersen Apex Pro al, Türkçe klavye istiyorum ve uyarlanabilir switch önemli değil diyorsan Apex 7 tercih edilebilir.

Tercihe göre değişir. Ayarlanabilir basma özelliği benim için çok da önemli bir özellik gibi gelmediği ve uzun bir aradan sonra tekrar TR klavyeye geçmek istediğim için Apex 7 kırmızı Switch tercih ettim. SteelSeries'in omniswitch için iddia ettiği 0.7 ms gecikme süresi ile Apex 7'de kullandığı kırmızı Switch gecikmesi arasındaki süreyi fark edemezsin.

Eğer Switch'lerin çalışma mesafesini ayarlamak ve en pahalı ürünü almak istiyorum dersen Apex Pro al, Türkçe klavye istiyorum ve uyarlanabilir Switch önemli değil diyorsan Apex 7 tercih edilebilir.

Merhabalar bir sorum olacaktı. Apex Pro modelinde TR tuş dizilimleri olmamasına rağmen Ğ, Ü, Ş, I, Ö, C'yü kullanabilir miyim?

Windows dil ayarlarını Türkçe Q yapınca kullanırsın ama el alışkanlığın yoksa pek kullanışlı olmayabilir. Harflerden çok üstteki "num" tuşlarıyla yapılan işaretlerde biraz sıkıntı olabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı